ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві план з осіннього призову вже виконано на 40%

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Листопада 2020, 11:20 1

Про це кореспонденту АрміяInform повідомили в Київському міському військовому комісаріаті.

– Станом на 4 листопада в Києві до війська призвано 222 особи – це 40 відсотків від запланованого, – зазначив заступник військового комісара Київського міського комісаріату підполковник Олексій Юрчук.

За його словами, призов триває згідно із затвердженими планами відправок. Найбільше юнаків призвано в Дарницькому та Оболонському районах столиці.

– Нині серед усіх призовників близько 50% – це хлопці 18–19 років, які пішли до війська за власним бажанням, – зауважив підполковник Олексій Юрчук.

Приблизно кожен третій зі столичних призовників, уже відправлених у військо під час цьогорічного осіннього призову, мають вищу освіту.

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України з 1 жовтня 2020 року розпочався призов громадян України на строкову військову службу. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів про затверджену чисельність громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, завдання місту Києву на осінній призов становить 547 осіб. З них до ЗСУ підуть 338 осіб, у Державну спеціальну службу транспорту – 20, Національну гвардію України – 172, Державну прикордонну службу – 17 осіб.

Більше про цьогорічний осінній призов у столиці читайте в нашому матеріалі «У Києві поновили набір строковиків до ДШВ».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Новини