ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кабінет Міністрів вирішив питання повторного забезпечення протезами учасників АТО/ООС

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Листопада 2020, 16:03

Сьогодні на черговому засіданні урядом врегулювано питання забезпечення протезно-ортопедичними виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, та спеціальними виробами для занять спортом учасників АТО/ООС, які втратили функціональні можливості кінцівок. Про це повідомляє Урядовий портал.

Прийняте рішення дозволить вирішити питання:

  • повторного забезпечення учасників АТО/ООС виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та спеціальними виробами для занять спортом для активної участі у громадському житті країни, в спортивних змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівня;
  • визначити строки видачі дороговартісних виробів (протези нижніх кінцівок – заміна через 6 років, протези верхніх кінцівок – через 5 років);
  • запровадити технічне обслуговування протягом терміну експлуатації вищезазначених виробів та збільшити граничні розміри грошової допомоги на їх ремонт та технічне обслуговування (з 150 до 200 розмірів прожиткового мінімуму).

 

Читайте нас у Facebook