ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Британські інструктори підготували вже понад 20 тисяч українських вояків в рамках операції «Орбітал»

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Листопада 2020, 17:47 1

Сьогодні, 3 листопада, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак провів зустріч з аташе з питань оборони при Посольстві Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії комодором Тімоті Вудсом. Про це повідомили в Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України.

Сторони обговорили низку питань двостороннього військового співробітництва спланованих цього року та на наступний 2021 рік.

Під час зустрічі генерал-полковник Руслан Хомчак поінформував британську сторону про процеси трансформації ЗС України й виконання завдань із підвищення взаємосумісності та впровадження стандартів НАТО в ЗС України і безпекову ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил.

— Захист від російської збройної агресії залишається головним завданням Збройних Сил України. Збройні Сили України вдячні Уряду Великої Британії за принципову позицію, політичну, дипломатичну, фінансово-економічну підтримку, консультативно-дорадчу та матеріально-технічну допомогу, яка надається Україні та її збройним силам британською стороною, — зазначив генерал-полковник Руслан Хомчак.

Окремо Головнокомандувач Збройних Сил України подякував за участь військових підрозділів Великої Британії у практичних діях та плідну співпрацю у рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2020».

Також українська та британська сторони обговорили питання продовження підготовки особового складу і підрозділів ЗС України за участю інструкторського складу британської навчально-тренувальної операції «Орбітал», яку було започатковано 2015 року на знак непохитної підтримки Сполученим Королівством суверенітету та територіальної цілісності України. На сьогодні британські інструктори забезпечили підготовку понад 20 тисяч військовослужбовців ЗС України в рамках місії.

Читайте нас у Facebook