ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Піхотинці, як ніхто інший, цінують артилеристів

Прочитаєте за: 3 хв. 3 Листопада 2020, 19:35

Артилеристи окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» сьогодні відзначають не тільки День ракетних військ і артилерії, а й святкують заслужену перемогу в кількох номінаціях конкурсу на найкращу артилерійську батарею Збройних Сил України.

Професійне свято запорізькі гармаші зустріли на одному з полігонів Дніпропетровщини. До військовослужбовців частини, щоб привітати з професійним святом та перемогою в конкурсі, завітали командувач військ оперативного командування «Схід» генерал-майор Олександр Нестеренко та командири військових частин гарнізону.

Під час урочистостей пролунали слова привітання, які надійшли на адресу військової частини від Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України.

Командувач військ оперативного командування «Схід» генерал-майор Олександр Нестеренко вручив найкращим воїнам нагороди від Головнокомандувача Збройних Сил України, начальника Генерального штабу, Командування Сухопутних військ.

Командир 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» полковник Роман Качур привітав особовий склад зі святом, вручив найкращим військовослужбовцям відзнаки та подяки. Пам’ять загиблих побратимів вшанували хвилиною мовчання.

До привітання із професійним святом особового складу та командування бригади «Запорізька Січ» долучився командир окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Дмитро Брижинський.

«Я вам передаю вітання від особового складу механізованої бригади «Холодний Яр» – ви знаєте вислів, що кров піхотинця береже піт артилериста. Піхотинець, як ніхто інший, цінує артилеристів. Завдяки вашим діям піхота змогла довгий час утримувати Донецький аеропорт, Луганський аеропорт, спромоглась втримати місто Маріуполь. Я вдячний вам за вашу роботу», – зазначив Дмитро Брижинський.

Як зазначив у коментарі АрміяInform командир 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» полковник Роман Качур, у конкурсі на найкращу артилерійську батарею ЗСУ найкращими причіпною та протитанковою батареями визнано воїнів 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ». Загалом запорізькі артилеристи були найкращими в чотирьох номінаціях.

«Вже третій рік поспіль ми посідаємо перші місця у змаганнях. Цього року запорізькі артилеристи перемогли в усіх номінаціях. Конкурс передбачав випробування в чотирьох номінаціях – тактичній, індивідуальній, спеціальній та спортивній.

Як повідомляла АрміяInform, підрозділи запорізьких гармашів, які визнано найкращими причіпною та протитанковою батареями у ЗСУ, нагороджено грошовими преміями в розмірі 230 тисяч та 205 тисяч гривень відповідно.

На запитання, на що військовослужбовці витратять премії, Роман Качур лише усміхається: «Для нас ключове не гроші, кожен військовослужбовець вирішить, на що йому їх витратити. Ключове для нас – це смак перемоги і неперевершене відчуття – бути першими!».

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Новини