ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Екіпаж катера «Костопіль» отримав дозвіл самостійно виконувати завдання в морі

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Листопада 2020, 12:33 1

Урочиста церемонія вручення вимпела та введення у кампанію екіпажу малого броньованого артилерійського катера типу «Гюрза-М» відбулась у військово-морській базі «Південь», що у Практичній гавані Одеси.

– Після прийняття катера до складу ВМС ЗС України та вручення прапора України нам було потрібно відпрацювати курсові завдання К-1 та К-2, – розповідає командир МБАКу «Костопіль» старший лейтенант Богдан Яцько. – Так, екіпаж катера відпрацював такі елементи, як бойова і повсякденна організація катера й приготування його до бою та походу, а також вихід у море і відпрацювання завдань вже безпосередньо там. Після успішного виконання всіх поставлених завдань нам сьогодні урочисто вручили вимпел та ввели у кампанію. Відтепер «Костопіль»  зможе виконувати завдання за призначенням як у складі корабельно-тактичної групи, так і самостійно.

Нагадаємо, що МБАК «Костопіль» – сьомий за рахунком броньований катер у складі національних ВМС. Свою назву він дістав на честь міста, в  якому народився і виріс морський піхотинець  матрос Олексій Кондратюк, який загинув у 2017 році, захищаючи суверенітет та незалежність України під Маріуполем.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Озброєння та техніка