ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Згідно із новим законом, тероборона отримає окреме фінансування

6 Жовтня 2020, 12:52
Згідно із новим законом, тероборона отримає окреме фінансування

АрміяInform уже писала, що до кінця цього року очікується ухвалення закону про територіальну оборону України.

Наш кореспондент мав можливість поспілкуватись із членом робочої групи при комітеті Національної безпеки, оборони і розвідки Верховної Ради України Ганною Майбородою. Робоча група працює над згаданим законопроєктом.

Створюючи систему тероборони, ми покладаємо відповідальність не тільки на військових, а й на органи виконавчої влади і місцевого самоврядування, які мають організовувати та підтримувати розбудову системи тероборони, і вони так само будуть задіяні у плануванні всіх антикризових заходів

− Майбутній закон має дві складові. Перша − розбудова системи територіальної оборони у державі. Цю систему можна порівняти з системою кризового реагування. Друга складова: нині всі бригади тероборони входять до складу Сухопутних військ ЗСУ, а майбутній закон передбачає створення військового формування – військ територіальної оборони. Порядок їхнього підпорядкування ми залишили на ухвалення рішення Головнокомандувачем Збройних Сил України. Але − війська територіальної оборони отримають окреме фінансування. Створюючи систему тероборони, ми покладаємо відповідальність не тільки на військових, а й на органи виконавчої влади й місцевого самоврядування, які мають організовувати й підтримувати розбудову системи тероборони, і вони так само будуть задіяні у плануванні всіх антикризових заходів. Відповідно до нового закону, всі сили безпеки у штабах на рівні області й районів плануватимуть і завчасно передбачатимуть будь-які кризи. Адже тероборона реагуватиме не тільки на військові кризи, а й на надзвичайні ситуації, повені, на будь-які загрози. Найголовніше їхнє завдання – захистити свою територію, власний дім і родину.

Нагадаємо, що керує згаданою робочою групою при комітеті Національної безпеки, оборони і розвідки Верховної Ради України народний депутат Федір Веніславський.

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Актуально, Новини