ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Закон про територіальну оборону ухвалять до кінця року – Олексій Данілов

13 Серпня 2020, 14:29

Законопроєкт про територіальну оборону буде внесений на розгляд Верховної Ради у вересні-жовтні, а до кінця 2020 року його обов’язково ухвалять.

Про це сказав журналістам секретар Ради національної безпеки та оборони країни Олексій Данілов після засідання круглого столу «Технології асиметричної протидії зовнішній агресії та шляхи їхнього ефективного розвитку», організованого Українським інститутом безпекових досліджень, повідомляє Укрінформ.

«Закон про територіальну оборону готується. Є декілька редакцій цього законопроєкту. Я можу сказати, що в нашому розумінні у вересні або щонайдовше — жовтні, він буде у Верховній Раді, і він буде обов’язково у цьому році ухвалений», — сказав Олексій Данілов.

Секретар РНБО раніше наголошував на тому, що ухвалення цього законопроєкту зобов’язуватиме розробити деякі регулювальні нормативно-правові акти, зокрема про регламент обігу зброї. Адже для того, щоб структурні підрозділи територіальної оборони могли повноцінно виконувати свої функції, вони мають бути озброєні.

 

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини