ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З наступного року українські ВМС перейдуть до закупівель послуг з комплексного ремонту корабельного складу

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Жовтня 2020, 16:40

Днями в місті Миколаєві на базі Навчального центру ВМС ЗС України відбулася конференція з керівниками судноремонтних та суднобудівних підприємств країни, організована за ініціативи командувача Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірала Олексія Неїжпапи.

Метою зустрічі стало обговорення переходу з наступного року українських ВМС до закупівель послуг з комплексного ремонту корабельного складу. Серед запрошених учасників конференції були присутні керівники судноремонтних та суднобудівних підприємств, керівники провідних підприємств з ремонту корабельного озброєння та обладнання, які отримали змогу почути відповіді на актуальні питання щодо подальшої співпраці з кораблебудівною промисловістю. З боку національного флоту долучились до обговорення поточних проблемних питань керівники відповідних структур Командування українських ВМС.

– Результати проведеної роботи з відновлення корабельного складу ВМС ЗС України дозволили підійти до переходу від закупівлі окремих послуг з ремонту корабельного обладнання до закупівлі послуг з комплексного ремонту корабельного складу, – зазначив контр-адмірал Олексій Неїжпапа , – З заводу має вийти бойова одиниця, яка спроможна виконувати бойову задачу. Я вважаю, що саме такий підхід надає змогу сформувати кластер кораблебудування тут – в Миколаєві. Військово-Морські Сили Збройних Сил України повністю виконують зобов’язання за укладеними договорами та вчасно проводять розрахунки за надані послуги, – додав він.

Також керівник національного флоту звернув увагу присутніх на зміни законодавства України в галузі закупівлі послуг з ремонту озброєння та військової техніки, які вступають в дію з наступного року та на факт відчутного збільшення фінансування потреб українських ВМС з боку держави протягом останніх двох років. По завершенню конференції гостей було ознайомлено з матеріально-технічною базою, яка використовується для підготовки військових моряків, повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

 

Читайте нас в Telegram