ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні за добу зафіксовано 4 766 нових випадки COVID-19, у ЗСУ – 29

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 19 Жовтня 2020, 10:49

19 жовтня (станом на 9:00) в Україні 303 638 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 5 673 летальних, 126 489 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 4 766 нових випадків. Загалом проведено 2 815 833 тестування методом ПЛР. За добу одужали 1 112 пацієнтів. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Станом на 10.00 19 жовтня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 хворіє 1060 осіб.
Всього за час пандемії одужалао 3270 осіб. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 453 особи. Кількість військовослужбовців у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 103 особи.
Нажаль у Збройних Силах України зафіксовано 14 летальний випадок спричинений захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Військовослужбовець (Київська область) 29.09.2020 був госпіталізований до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону з двобічною пневмонією.
звернувся до сімейного лікаря за місцем проживання. Позитивний результат ПЛР тестування 29.09.2020.

Незважаючи на проведену терапію у пацієнта наростали ознаки дихальної недостатності. 18.10.2020 стан здоров’я погіршився та почалась інтенсивна терапія, яка не дала позитивного результату. Військовослужбовець за наявної інформації мав хронічні супутні захворювання. Висловлюємо співчуття близьким та рідним.

За минулу добу зареєстровано 29 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 6 осіб (Військово-медичний клінічний центр Східного регіону – 1 військовослужбовець, Житомирський військовий госпіталь – 3 військовослужбовця, 65 військовий мобільний госпіталь – 1 військовослужбовець, Львівська обласна лікарня – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

Вдома під наглядом медичної служби перебуває 23 особи (Київська область – 8 військовослужбовців та 2 працівника ЗС України, Львівська та Вінницька області – по 3 військовослужбовця, Тернопільська та Житомирська області – по 2 військовослужбовця, Донецька та Хмельницька області – по 1 військовослужбовцю, Івано-Франківська область- 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.
Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Знайшли та знищили: дронарі 92-ї бригади ліквідували ворожих піхотинців

Знайшли та знищили: дронарі 92-ї бригади ліквідували ворожих піхотинців

Оператори БПЛА 92-ї окремої штурмової бригади імені Івана Сірка зменшили популяцію окупантів у своїй зоні відповідальності.

«З 60-ти залишилось двоє»: бійці «Любарту» поповнили обмінний фонд директором магазину з Сибіру

«З 60-ти залишилось двоє»: бійці «Любарту» поповнили обмінний фонд директором магазину з Сибіру

Воїни 20-ї бригади оперативного призначення «Любарт» провели успішні ударно-пошукові дії в урбанізованій місцевості, знищивши окупантів та поповнивши обмінний фонд.

«Фурія» підрізала логустику окупантів на Південно-Слобожанському напрямку

«Фурія» підрізала логустику окупантів на Південно-Слобожанському напрямку

Воїни РУБпАК «Фурія» Держприкордонслужби знищили транспорт противника, укриття та особовий склад окупантів.

Унаслідок ворожого обстрілу Харківщини постраждали четверо людей

Унаслідок ворожого обстрілу Харківщини постраждали четверо людей

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 6 населених пунктів Харківської області.

Все починається із засідки: Signum ліквідував неуважних окупантів в лісах Лиманщини

Все починається із засідки: Signum ліквідував неуважних окупантів в лісах Лиманщини

Пілоти батальйону Signum 53-ї ОМБр імені князя Мономаха знищили чергову партію піших, і не тільки, окупантів на Лиманському напрямку.

Окупанти завдали ударів по Запоріжжю та області

Окупанти завдали ударів по Запоріжжю та області

Впродовж доби окупанти завдали 715 ударів по 23 населених пунктах Запорізької області.

ВАКАНСІЇ

Начальник медичної служби

від 28000 до 30000 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

Водій кат. B, C, СЕ, D, військовослужбовець

від 21500 до 51500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Фельдшер медичного пункту

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Військовослужбовець ЗСУ (служба за контрактом)

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення

від 30000 до 130000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Навідник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

--- ---