ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Івано-Франківську урочисто відправили до війська 29 прикарпатців

8 Жовтня 2020, 16:25
У Івано-Франківську урочисто відправили до війська 29 прикарпатців

Сьогодні зі збірного пункту Івано-Франківського обласного військкомату урочисто відправили до війська 29 юнаків. Спочатку вони опановуватимуть первинну військову підготовку на Львівщині в одному з навчальних центрів, далі – поповнять військові частини Збройних Сил.

В урочистих проводах юнаків на строкову службу взяв участь заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василь Івасик, представники міської влади, духовенства, ветерани АТО, а також родичі майбутніх захисників України.

Як повідомили у військовому комісаріаті, загалом цієї осені Прикарпаття направить до війська та інших силових структур України 415 хлопців.

– Учора відбулась перша відправка 80 прикарпатців до лав Збройних Сил нашої країни, – повідомив військовий комісар Івано-Франківського облвійськкомату полковник Володимир Ярмошук. – Упевнений, що вся наша молодь гідно та чесно виконуватиме конституційний обов’язок, а за бажанням – підпише військовий контракт.

Зі свого боку Василь Івасик наголосив, що область готова до осінньої призовної кампанії та вже закупила достатню кількість IFA-тестів.

– Тестування призовників відбуватиметься за день до відправки у війська, а в разі виявлення позитивних результатів – юнаків перевірятимуть ще й PLR-тестами, – зазначив заступник голови Івано-Франківської ОДА.

Варто додати, що з 415 призваних до війська прикарпатців 240 служитимуть строкову у ЗСУ, інші – в Національній гвардії України, Державній прикордонній службі України та Державній спеціальній службі транспорту.

Фото Юлії Гамми

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини