ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Воїни-зв’язківці тепер харчуються в оновленій їдальні

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 29 Жовтня 2020, 19:41

У Рівненському гарнізоні для військовослужбовців строкової та контрактної служби окремого полку зв’язку після реконструкції і капремонту відновила роботу оновлена їдальня. Кошти на її відновлення виділені Міністерством оборони України.

 

– У період ремонтних робіт особовий склад приймав їжу в наметах, але очікування на нове приміщення для харчування варте того. Тепер усередині – поверхні облицьовані плиткою, придбано нові меблі, – розповідає начальник продслужби частини старший лейтенант Віктор Фесюк. – У варочний цех поставили сучасне технологічне обладнання для приготування страв. Є навіть система фільтрації води. Також покращились умови роботи кухарів – є кімната для відпочинку й душова.

У нововідкритій їдальні передбачено 150 місць. Як розповідають військовослужбовці полку, враження лише позитивні.

– Порівняно з попередніми роками умови харчування стали набагато кращі. Годують нас за новим каталогом, можна сказати, як удома. Наші кухарі вкладають у робочий процес всю душу, тож їжа смакує щодня, – ділиться враженнями старший солдат Віта Потапчук.

– Оновлена їдальня подобається. Тут стало світліше і затишніше. Повісишви на вішак верхній одяг та помивши руки перед входом у зал, тепер можна переглянути меню на моніторі. Стоїш у черзі й вже знаєш, що візьмеш, – каже старший солдат Андрій Медведюк.

– Що нам, кухарям, подобається – автоматичні машинки для нарізання овочів. Вони економлять час, адже тепер не треба нарізати їх вручну, – розповідає старший кухар старший солдат Олексій Андрощук. – Повністю змінилося все обладнання. Стало дві перші й дві другі страви на вибір. З’явилася власна мініпекарня, тому на столах є домашня випічка. Хлопці задоволені. Жартують, що нині на таці все не вміщається.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
«Перевірити до 20 травня» — Олександр Сирський доручив посилити логістику на передовій
«Перевірити до 20 травня» — Олександр Сирський доручив посилити логістику на передовій

У Збройних силах України проведуть перевірку забезпечення бійців на передньому краї — акцент на підвезенні, евакуації та роботизованих системах.

«Стали кормом для риби»: морпіхи знищили човен із російським десантом у гирлі Дніпра
«Стали кормом для риби»: морпіхи знищили човен із російським десантом у гирлі Дніпра

Спроба росіян провести ротацію в гирлі Дніпра завершилась ударами з повітря — човен із десантом знищено.

«Прощальний кадр у 4К»: спецпризначенці СБУ за тиждень ліквідували понад 2800 окупантів
«Прощальний кадр у 4К»: спецпризначенці СБУ за тиждень ліквідували понад 2800 окупантів

FPV-дрони спецпризначенців СБУ продовжують системно знищувати ворога — рахунок іде на тисячі.

Покровський напрямок — окупанти 22 рази атакували позиції ЗСУ
Покровський напрямок — окупанти 22 рази атакували позиції ЗСУ

Від початку доби агресор 62 рази атакував позиції Сил оборони.

Знайшли «нору» — накрили артилерією: укриття окупантів знищили на Куп’янському напрямку
Знайшли «нору» — накрили артилерією: укриття окупантів знищили на Куп’янському напрямку

Розвідка десантників виявила замасковану позицію росіян, яку використовували для підготовки штурмів.

У Києві відбувся дводенний естонсько-український оборонний форум
У Києві відбувся дводенний естонсько-український оборонний форум

Київ став центром стратегічного діалогу між оборонними секторами України та Естонії.

ВАКАНСІЇ
Кухар-військовослужбовець у ЗСУ

від 20100 до 120000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Офіцер групи контролю бойового стресу

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Навідник

від 21000 до 121000 грн

Кам'янське

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

Бойовий медик

від 120000 до 190000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Командир взводу

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---