ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

В урядовій комісії назвали причини аварії катастрофи АН-26

Новини
23 Жовтня 2020, 8:40
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Глава урядової комісії з розслідування катастрофи АН-26, віцепрем’єр-міністр, міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський в інтерв’ю «РБК-Україна» повідомив, що у четвер, 22 жовтня, комісія схвалила попередній звіт про результати розслідування. Документ буде оприлюднено на засіданні Кабінету Міністрів України 28 жовтня.

За його словами, були встановлені як основні причини катастрофи, так і непрямі.

– Комісія виявила системні порушення в організації польотів. Мається на увазі від командування Повітряних Сил до бригади, де сталася ця трагедія, – повідомив віцепрем’єр-міністр.

Так, серед прямих причин є як помилки пілотів, так і технічні несправності літака, а саме відмова системи ГРТ-24 (система «граничного регулювання температури»). Ця технічна несправність, яка призвела до позаштатної ситуації на борту, але не повинна була привести до краху літака. Водночас людський фактор зіграв не останню роль.

– На превеликий жаль, комісія підтверджує, що під час польотів, не тільки цього – останнього, а й інших, було дуже багато порушень, зокрема, з боку екіпажу і керівників польоту, – констатував Уруський.

Нагадаємо, 25 вересня о 20.45 біла міста Чугуїв Харківської області зазнав катастрофи військово-транспортний літак Ан-26. Борт упав під час заходу на посадку за 2 кілометри від місцевого військового аеродрому. Із 27  військовослужбовців, які перебували на борту, вижив тільки один. Досудове розслідування у зв’язку з авіакатастрофою ведуть слідчі ДБР.

Підготував Руслан Ткачук, АрміяInform


Великі брехуни у Великій Писарівці: російські десантники спробували влаштувати дроновий флаговтик
Великі брехуни у Великій Писарівці: російські десантники спробували влаштувати дроновий флаговтик

Бійці 105-ї бригади ТрО завадили окупантам відзвітувати керівництво про чергові «успіхи» на Сумщині.

Спортсменки ЗС України здобули срібло та бронзу Кубка Європи зі скелелазіння
Спортсменки ЗС України здобули срібло та бронзу Кубка Європи зі скелелазіння

Спортсменки-інструкторки Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Ксенія Горєлова та Дарія Ткачова здобули нагороди на Кубку Європи зі скелелазіння.

Дві доби повз до позицій: «Лицарі» врятували життя волонтеру, який опинився посеред зони бойових дій
Дві доби повз до позицій: «Лицарі» врятували життя волонтеру, який опинився посеред зони бойових дій

Бійці 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу врятували волонтера, який зазнав атаки російського FPV.

П’ять НПЗ, винищувачі, авіазавод, РЛС та склади боєприпасів — підсумки ударів СБУ за тиждень
П’ять НПЗ, винищувачі, авіазавод, РЛС та склади боєприпасів — підсумки ударів СБУ за тиждень

Минулого тижня бійці СБУ завдали успішних ударів по підприємствах ВПК, енергетики, засобах ППО, військових аеродромах, логістичних об'єктах та складах.

ВАКАНСІЇ
Olx Старший сапер-гранатометник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Оператор протитанкового ракетного комплексу

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

WorkUa Снайпер

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

RobotaUa Розвідник-мінер

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

WorkUa Водій категорії В, С, Е

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

Olx Начальник привідної радіостанції навчального вузла зв’язку

від 21000 до 121000 грн

Васильків, Київська область