ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На Херсонщині збудують плавучий причал для  ВМС ЗС України

Новини Озброєння та військова техніка
17 Жовтня 2020, 14:03
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Як повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв, між Міністерством оборони України та Херсонським державним заводом «Палада» укладено державний контракт на будівництво та поставку плавучого причалу для потреб вітчизняного флоту.

Угода на суму 23,5 млн гривень укладена на виконання доручення Президента України Володимира Зеленського.

Як пояснив Юрій Гусєв, питання підписання державного контракту Президент порушив під час свого візиту на Херсонщину в серпні цього року. Відтоді представники обласної влади спільно із віцепрем’єр-міністром – міністром з питань стратегічних галузей економіки Олегом Уруським, керівництвом Міноборони, «Укроборонпрому» та заводу працювали над його вирішенням.

− Ця подія є надзвичайно важливою для заводу «Палада», який протягом багатьох років не отримував держзамовлень. І я щасливий, що ми отримали результат від цієї спільної роботи, виконавши доручення Президента та відкривши нові можливості для підприємства, − зазначив голова Херсонської ОДА.

Фото: пресслужба Херсонської обласної державної адміністрації

Кореспондент АрміяInform

Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі
Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду справу військовослужбовця зс рф, який обвинувачується у вчиненні сексуального насильства.

Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби
Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби

Повідомлено про підозру двом суддям Конотопського міськрайонного суду Сумської області, двом адвокататам та військовозобов’язаному.

Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей
Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Начальник циклової комісії (621 ОНБ)

від 28000 до 28000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

WorkUa Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

113 окремий батальйон 110 ОБр Сил ТрО

Olx Служба в Збройних Силах України

від 20100 до 120100 грн

Сосниця, Чернігівська область

Olx Санінструктор в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

RobotaUa Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кропивницький

Старобільський РТЦК та СП

Olx Начальник привідної радіостанції навчального вузла зв’язку

від 21000 до 121000 грн

Васильків, Київська область