ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Налагодження співпраці з Турецькою Республікою в контексті оборонної промисловості – серед наших пріоритетів, – Володимир Зеленський

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Жовтня 2020, 14:40

В інтерв’ю турецькому інформаційному агентству Demirören Президент України Володимир Зеленський розповів, зокрема, про налагодження співпраці з Турецькою Республікою в контексті оборонної промисловості, повідомляє Офіс Президента України.

– Оборонна промисловість вважається новою зіркою турецько-української співпраці. Чи є нові спільні проєкти, які дві країни планують реалізувати в цій сфері? Чи можна почати спільне виробництво турецьких безпілотників і літаків «Антонов»?

– Ви маєте рацію, ця сфера – серед пріоритетних у наших відносинах. Ми з великою цікавістю та повагою спостерігаємо за розвитком військово-промислового комплексу вашої держави. І, чесно кажучи, нам є чого повчитися у багатьох його компонентах. Але не варто й нам виявляти надмірну скромність. Адже українська оборонна промисловість по праву славиться своїми традиціями і надійністю. Ми добре знаємо, що таке сучасна війна. Тому, маючи таку базу, абсолютно логічно для нас – України й Туреччини – об’єднувати зусилля.

Наприклад, турецькі безпілотники зарекомендували себе з найкращого боку. Ми бачимо, що це справді гордість вашого ВПК. Це саме той вид озброєнь, який здатний кардинально змінити ситуацію на полі бою. І ми, безумовно, зацікавлені у спільному виробництві. Тут нема що особливо пояснювати, все просто. Туреччина демонструє серйозні успіхи в цьому напрямку, і ми купуємо цю продукцію. Україна своєю чергою виробляє двигуни для дронів. Тож запуск спільного підприємства – природний крок.

Що стосується літаків «Антонов», то нам, безумовно, приємний інтерес до цього підприємства. І так само логічно, що й у галузі літакобудування ми з турецькими друзями можемо дуже багато зробити разом.

Більш того, скажу, що це далеко не всі сфери, в яких ми можемо й розраховуємо співпрацювати з Турецькою Республікою в контексті оборонної промисловості. Двигунобудування, розвиток систем ППО, спільне виробництво корабля класу «корвет»… Потенціал для співпраці величезний.

Повний текст інтерв’ю Володимира Зеленського турецькому інформаційному агентству Demirören читайте тут.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Під завалами можуть бути люди — ворог завдав два удари балістикою по п’ятиповерхівці у Харкові

Під завалами можуть бути люди — ворог завдав два удари балістикою по п’ятиповерхівці у Харкові

Внаслідок ворожого влучання по житловій п’ятиповерхівці у центрі Харкова 15 людей було поранено. Є інформація, що під завалами ще перебувають люди.

З’їхалися на штурм, але довелося розлітатися — під Покровськом зірвали штурм росіян на баггі

З’їхалися на штурм, але довелося розлітатися — під Покровськом зірвали штурм росіян на баггі

Бійці 55-ї артилерійської бригади «Запорізька Січ» прицільними ударами знищили ворожу колону, яка збиралася штурмувати Покровськ на баггі.

Сапери Держспецтрансслужби знешкодили понад 52 тисячі вибухонебезпечних предметів за 2025 рік

Сапери Держспецтрансслужби знешкодили понад 52 тисячі вибухонебезпечних предметів за 2025 рік

За 2025 рік сапери Державної спеціальної служби транспорту перевірили та очистили від вибухонебезпечних предметів територію площею 45 259,48 га.

Довічно — колишній російський гауляйтер Херсона заочно отримав вирок

Довічно — колишній російський гауляйтер Херсона заочно отримав вирок

За доказовою базою контррозвідки та слідчих Служби безпеки довічне позбавлення волі з конфіскацією майна отримав колаборант Олександр Кобець — ексочільник окупаційної адміністрації Херсона.

Кирило Буданов прийняв пропозицію очолити Офіс Президента

Кирило Буданов прийняв пропозицію очолити Офіс Президента

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони генерал-лейтенант Кирило Буданов прийняв пропозицію Президента України Володимира Зеленського очолити Офіс Глави держави.

Танки згоріли, піхоту вибили — під Покровськом ворожу атаку зупинили дронами

Танки згоріли, піхоту вибили — під Покровськом ворожу атаку зупинили дронами

Оператори батальйону безпілотних систем Antares 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» Нацгвардії відбили потужний механізований штурм ворога.

ВАКАНСІЇ
Кухар у військовий шпиталь (ЗСУ)

від 21000 до 50000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

Стрілець

від 22000 до 50000 грн

Київ

Військова частина А4269

Навідник артилерії (ЗСУ)

від 20000 до 130000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Дружківка

Старобільський РТЦК та СП

Навідник

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Розвідник-далекомірник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

--- ---