ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українсько-французьку співпрацю у галузі озброєння та військової техніки військово-морської номенклатури обговорили в Міноборони

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Жовтня 2020, 17:44

Сьогодні, 15 жовтня, у рамках реалізації українсько-французьких домовленостей відбулась робоча зустріч заступника Міністра оборони України Олександра Миронюка з французькою делегацією на чолі із заступником директора у справах Центральної та Східної Європи і Південної Америки Генерального управління з питань озброєння Міністерства Збройних Сил Французької Республіки, генералом-інженером з озброєння Томасом Лорном, повідомляє Міністерство оборони України.

Обговорювалися подальші кроки з розвитку українсько-французького військово-технічного співробітництва у рамках виконання Протоколу XVI засідання Спільної міждержавної українсько-французької комісії в галузі озброєння і військової техніки (лютий 2020 року, м. Париж).

Зокрема, окрему увагу було приділено питанням розвитку співпраці у галузі озброєння та військової техніки військово-морської номенклатури.

Сторони також узгодили порядок взаємодії з французькими підприємствами для забезпечення потреб Збройних Сил України та подальші заходи двостороннього співробітництва у військово-технічній сфері.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Підконтрольна максимальна автономність: ізраїльські конструктори зробили ще один крок до створення розумних ракетних дронів
Підконтрольна максимальна автономність: ізраїльські конструктори зробили ще один крок до створення розумних ракетних дронів

Підрозділ ізраїльського оборонного гіганта Rafael — Rafael USA — презентував у США новітню протитанкову керовану ракету L-SPIKE 4X Launched Effect.

Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей
Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей

У неділю троє мешканців міста Нікополь дістали поранення внаслідок російського артилерійського обстрілу.

Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту
Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту

Дронарі 151-ї ОМБр знищили техніку окупантів та ліквідували ворожих піхотинців.

У Києві розпочав роботу рекрутинговий центр 38 бригади морської піхоти
У Києві розпочав роботу рекрутинговий центр 38 бригади морської піхоти

Днями у столиці України відбулося урочисте відкриття рекрутингового центру 38 окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Українські воїни відбили 14 атак ворога на Покровському напрямку
Українські воїни відбили 14 атак ворога на Покровському напрямку

Від початку доби на фронті відбулося 53 бойові зіткнення, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.

Гармата, піхота та транспорт: морпіхи 38-ї бригади ліквідували низку ворожих цілей
Гармата, піхота та транспорт: морпіхи 38-ї бригади ліквідували низку ворожих цілей

Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного знищили артилерію, техніку та піхоту окупантів.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник (військова служба за контрактом)

від 50000 до 124000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Оператор звукометричного комплексу, ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Військова частина А4476

Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

--- ---