ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Морський піхотинець Іван Кулібаба відзначає 100-річний ювілей

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Жовтня 2020, 17:17 1

Саме в День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці свій 100-річний ювілей святкує ветеран морської піхоти Іван Кулібаба.

Привітати  ювіляра вирішили у Військово-морському ліцеї імені віцеадмірала В. Безкоровайного, куди його було запрошено на урочистості. На плацу навчального закладу його привітали представники Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Військово-морського ліцею, морської піхоти, громадських та ветеранських організацій, а також вручили медаль та грамоти, подарували подарунки.

Зі свого боку ювіляр подякував усім присутнім за привітання та увагу, яку йому приділяє Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, за те, що не забувають та опікуються його долею.

Нагадаємо, що Іван Трохимович Кулібаба народився 14 жовтня 1920 року на Полтавщині. Він – славний нащадок української козацької династії, призваний на військову службу до військово-морського флоту в 1939 році, морський піхотинець, учасник оборони Керчі, Новоросійська, десанту на Малу Землю, полковник. Наразі проживає в Одесі, щиро ділиться своїм життєвим і бойовим досвідом із морськими піхотинцями, ліцеїстами й курсантами ВМС ЗС України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: