ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Є така традиція напередодні Дня захисника України прийти на могили тих, хто поліг у війні з російським окупантом

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 13 Жовтня 2020, 11:09

Започаткована вона у Дрогобицько-Бориславському об’єднаному райвійськкоматі, що на Львівщині. Ось уже третій рік поспіль керівний склад військкомату, представники місцевої спілки учасників АТО/ООС, військові капелани об’їжджають і обходять кожну могилу в районі відповідальності військового комісаріату, аби вшанувати пам’ять тих, хто не повернувся з війни й за Батьківщину віддав найдорожче – життя.

Як розповів військовий комісар Дрогобицько-Бориславського ОРВК полковник Микола Лисак, із міст і сіл об’єднаного територіального району не повернулося зі сходу України 30 воїнів.

– Їхні могили розташовані у 19 населених пунктах. Із 8 жовтня ми почали роботу з вшанування кожного полеглого героя. І сьогодні її закінчуємо. Не залишилось жодної могили, де б священник не відправив панахиду, а ми разом із представниками спілки учасників АТО/ООС, місцевих органів влади не запалили свічки й не поклали квіти до могил земляків і побратимів, – розповів полковник Микола Лисак.

Обов’язково на вшанування полеглих воїнів запрошують їхніх рідних, представників селищної чи міської влади, священників, громаду.

– Метою заходу і нашої традиції є не тільки згадка про хлопців і дівчат, які загинули за Україну, а й подякувати напередодні Дня захисника України батькам і рідним за таке виховання. Показати, що ніхто і ніколи не забуде наших героїв. Дуже часто на такий захід приходять школярі та молодь. Це своєрідне військово-патріотичне виховання майбутніх захисників, – зазначив полковник Микола Лисак. – Та, найголовніше – пам’ять, яку маємо нести про кожного з українських патріотів, хто склав голову за свою землю!

Читайте нас в Telegram
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

Закарпаття пережило наймасованішу атаку росіян. Є влучання
Закарпаття пережило наймасованішу атаку росіян. Є влучання

За інформацією військових, під час ворожої атаки на територію області залетіло 11 повітряних цілей (БПЛА типу «Шахед», «герань»).

«Єдність Європи та США критично важлива»: Володимир Зеленський провів переговори з лідерами Польщі та Фінляндії
«Єдність Європи та США критично важлива»: Володимир Зеленський провів переговори з лідерами Польщі та Фінляндії

На саміті «Бухарестської дев’ятки» Володимир Зеленський обговорив із лідерами Польщі та Фінляндії підтримку України та нові безпекові проєкти.

Окупанти відрізали голови двом загиблим українським воїнам — Генштаб ЗСУ
Окупанти відрізали голови двом загиблим українським воїнам — Генштаб ЗСУ

Це трапилося 12 травня на Гуляйпільському напрямку, де воїни 225-го штурмового полку потрапили в засідку, яку зробила інфільтрована група противника.

Вимагав 50 тисяч гривень у підлеглої: на Дніпровщині викрили замкомбата
Вимагав 50 тисяч гривень у підлеглої: на Дніпровщині викрили замкомбата

Повідомлено про підозру у вимаганні та одержання неправомірної вигоди заступнику командира батальйону з психологічної підтримки.

ВАКАНСІЇ
оператор радіорозвідки

від 25000 до 130000 грн

Полтава, Полтавська область

Офіцер групи планування штабу

від 21000 до 50000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Водій-санітар (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Інструктор з фізичної підготовки і спорту

від 24000 до 124000 грн

Шепетівка, Хмельницька область

такелажник 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Оператор взводу радіоелектронної боротьби

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

--- ---