ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Командувач Сухопутних військ ЗСУ нагородив військових на передовій

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 13 Жовтня 2020, 9:55

Напередодні Дня захисника України командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський нагородив військовослужбовців, що виконують бойові завдання в районі операції Об’єднаних сил.

Про це повідомляє пресслужба Сухопутних військ Збройних Сил України.

Відомчі відзнаки та цінні подарунки отримали представники п’яти окремих механізованих та окремої мотопіхотної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, що виконують завдання в районі Світлодарська, Попасної, Авдіївки, Пісків та інших населених пунктів. Частина воїнів отримали заслужені відзнаки в невимушеній обстановці серед побратимів безпосередньо на  бойових позиціях.

Також командувач Сухопутних військ оцінив на місці наслідки пожеж, що нещодавно лютували на Луганщині, поспілкувався з військовими і командирами про їхні проблеми та потреби, зміни в тактиці дій ворога та обстановці на фронті, вивчив передовий досвід наших захисників, оцінив доцільність застосування окремих тактичних прийомів і технічних засобів.

«Для усіх нас це потрійне свято. Бажаю Вам, перш за все, міцного здоров’я, успіхів та удачі, особливо під час виконання бойових завдань, а найголовніше – завжди повертатися живими і неушкодженими», – наголосив Олександр Сирський, звертаючись до українських захисників.

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Українські воїни атакували російські склади й пункт управління БПЛА
Українські воїни атакували російські склади й пункт управління БПЛА

У ніч на 10 березня Сили оборони України завдали серії уражень по російських складах ПММ, станції РЕБ, пункту управління БПЛА та артилерії.

«Один, другий, третій… Та скільки ж вас там!»: троє наших авіаторів узяли в полон сімох окупантів
«Один, другий, третій… Та скільки ж вас там!»: троє наших авіаторів узяли в полон сімох окупантів

Воїни батальйону «Материк» Повітряних Сил ЗСУ настільки впевнено відбивали штурм ворога, що примусили росіян здатися.

У 2025 році кібервоїни завдали росії прямих збитків на $220 млн
У 2025 році кібервоїни завдали росії прямих збитків на $220 млн

Внаслідок співпраці підрозділів кіберборотьби з іншими складовими Сил оборони виявлено та уражено військових обʼєктів рф на більш ніж $57 млн.

ППО, безпілотні системи та штурмовики: у Нацгвардії створено п’ять нових полків
ППО, безпілотні системи та штурмовики: у Нацгвардії створено п’ять нових полків

У Національній гвардії України сформовано 5 нових полків для посилення спроможностей фронту і ППО.

Кинув гранату й самоліквідувався: наші бійці показали «елітний» штурм росіян
Кинув гранату й самоліквідувався: наші бійці показали «елітний» штурм росіян

Бійці 14-ї бригади оперативного призначення «Червона Калина» відбили штурм російської групи.

«Підтягування озброєння поки що не спостерігається»: на Костянтинівському напрямку ворог накопичує резерви
«Підтягування озброєння поки що не спостерігається»: на Костянтинівському напрямку ворог накопичує резерви

Окупанти відчутно знизили атакувальну активність на Костянтинівському напрямку і, ймовірно, накопичують резерви для відновлення штурмів за сприятливих умов.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовослужбовець

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Технік стартового і підйомно-транспортного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Зовнішній пілот, оператор БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Майстер БПЛА, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Інспектор прикордонної служби, водій

до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Гранатометник, помічник гранатометника

від 20100 до 50000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

--- ---