До дня захисника України Міністерство у справах ветеранів запрошує захисників та захисниць долучитися до організації і проведення у 5-11-х класах «Уроків звитяги».
«Уроки звитяги» – це просвітницький проєкт Мінветеранів. Про це повідомляє сайт відомства.
Його мета – залучення ветеранів до процесу національно-патріотичного виховання молодого покоління українців на прикладі героїзму сучасних ветеранів війни – учасників АТО та ООС.
Експертною групою національно-патріотичного виховання Директорату вшанування пам’яті та формування позитивного образу ветерана спільно з фахівцями Українського інституту національної пам’яті розроблені інформаційно-методичні матеріали, що мають на меті ознайомити учнівську молодь з образом захисника України у контексті звитяг українського вояцтва різних історичних епох – від Русі-України й донині.
Ці матеріали призначені для педагогічних працівників і ветеранів, залучених до проведення «Уроків звитяги», присвячених Дню захисника України.
До ініціативи долучилися Міністерство освіти та науки України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Інститут національної пам’яті України.
Просвітницьким проєктом передбачено:
– проведення у загальноосвітніх навчальних та позашкільних виховних закладах, громадських дитячо-молодіжних об’єднаннях інформаційно-просвітницької роботи, популяризації звитяг та героїки українського народу у відстоюванні незалежності й територіальної цілісності України в різні історичні епохи;
– формування у дитячому й молодіжному середовищі шанобливого ставлення до захисників України і волонтерів.
Більше про патріотичне виховання у школі читайте в нашому матеріалі: «Чи приживеться в українських школах американський досвід JROTC?!».

