ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Кабмін вніс на розгляд РНБО пропозиції щодо санкцій за видачу паспортів РФ на Донбасі

Новини Новини світу та України
6 Жовтня 2020, 14:31
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Кабінет Міністрів України схвалив і вніс на розгляд Ради національної безпеки і оборони пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів у зв’язку із систематичним здійсненням уповноваженими органами Росії видачі громадянам України паспортних документів.

«У зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, що призвела до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, реальних та потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці та суверенітету України, а також систематичним здійсненням уповноваженими органами Російської Федерації видачі громадянам України паспортних документів, що порушує принципи та норми міжнародного права, відповідно до частини першої статті 5 закону України «Про санкції» схвалити та внести в місячний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозицію щодо застосування строком на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальний заходів (санкцій) до фізичних осіб за переліком згідно з додатком (для службового користування)», – йдеться у розпорядженні уряду №1165.

Цим документом Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерству юстиції, Міністерству закордонних справ, Фонду державного майна, Державній податковій службі, Державній митній службі, адміністрації Державної прикордонної служби, Державній міграційній службі разом зі Службою безпеки, Національним банком та іншими державними органами відповідно до компетенції доручено забезпечити виконання рішення РНБО про застосування персональних санкцій, моніторинг стану виконання такого рішення та його ефективність.

Крім того, Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням РНБО про застосування санкцій необхідно поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, США та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних обмежувальних заходів.


Підписав мотиваційний контракт у свій день народження: історія айтівця з Луганщини
Підписав мотиваційний контракт у свій день народження: історія айтівця з Луганщини

Айтівець із Лисичанська Сергій у свій день народження підписав мотиваційний контракт і нині забезпечує кадрову роботу в 111-й бригаді ТрО.

Окупант отримав підозру за вербування неповнолітньої
Окупант отримав підозру за вербування неповнолітньої

СБУ повідомила про підозру окупанту, який завербував неповнолітню для собору даних про дислокацію Сил оборони України у Краматорську.

ВАКАНСІЇ
Olx Водій-механік аеродромно-технічної роти

від 20000 до 50000 грн

Львів, Львівська область

RobotaUa Кулеметник

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

RobotaUa Водій кранівник військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Нікополь

Військова частина А2110

Olx Водій-слюсаp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Старший оператор БПЛА, розвідник (мікро, міні, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

WorkUa Старший механік автомобільної роти

від 21000 до 23000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

ПУБЛІКАЦІЇ