ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У підготовку підрозділів тероборони включать парашутне десантування

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Жовтня 2020, 11:15

На Рівненщині до Дня територіальної оборони на аеродромі авіаційно-спортивного клубу «Воронів» провели урочисті заходи з військовозобов’язаними, приписаними до підрозділів бригади територіальної оборони Рівненської області. Цього року як експеримент група офіцерів здійснила практичне десантування з парашутом. Захід влаштували у взаємодії з Товариством сприяння обороні України.

— Виходячи з досвіду бойових дій у 2014-2015 роках, підрозділи територіальної оборони фактично виконували завдання не з десантуванням, а із застосуванням повітряних суден з практичною висадкою на критичних ділянках для виконання бойових завдань, — розповів командир окремої бригади ТрО Рівненської області полковник Олександр Цись. — Практику парашутного десантування ми хочемо запровадити у майбутньому під час підготовки підрозділів. Сьогодні запросили офіцерів, які мають досвід стрибків з парашутом, і, зокрема, залучили військовозобов’язаних, які у майбутньому також братимуть участь у десантуванні.

Цього разу виконав свій перший стрибок з парашутом і заступник командувача військ ОК «Захід» полковник Володимир Горбатюк.

— Бійцям ТрО я передусім хочу подякувати за той патріотизм, за ту роботу, яка була виконана протягом навчань. Цього року з’явилося більше охочих пройти підготовку, але, на жаль, ми не всіх змогли охопити. Однак у нинішньому складі бригада із завданнями впоралась не тільки на добре, а й на відмінно, — зазначив Володимир Горбатюк.

Фото автора

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook