ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

1 жовтня в Україні стартує Місяць кібербезпеки, в рамках якого проводиться військово-патріотична командно-штабна гра «Кіберджура»

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Жовтня 2020, 13:40 3

— Уперше в щорічний план заходів Місяця кібербезпеки в Україні, що проходить у рамках загальноєвропейського проєкту, включено захід національно-патріотичного виховання учнівської і студентської молоді «Кіберджура», — повідомив АрміяInform віцепрезидент Міжнародної академії інформатики Іван Галенко.

Серед пріоритетів КШГ: впровадження сучасних інформаційних технологій у школах у рамках Глобального проєкту модернізації освіти у світі; створення шкільних інтегрованих уроків «Інформатика – географія – предметна область» засобами Esri Story Maps; спростування російських імперських міфів за допомогою «карт історії»; просування і ствердження сучасних смислів і цінностей демократичного громадянського суспільства.

Автори «Кіберджури» — співзасновник «Джури» Борис Скребцов та віцепрезидент Міжнародної академії інформатики Іван Галенко — заявляють, що основна мета КШГ — профорієнтація молоді. Їхню ідею підтримали фахівці РНБОУ та Антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України.

«Кіберджуру» планують провести у три етапи: вересень, листопад 2020-го та травень 2021 року. Серед основних засобів гри: навчальна автоматизована система управління військами (АСУВ) «Славутич», Інтеграційна платформа «Дельта» ЗСУ та хмарні сервіси ArcGIS OnLine. Всі ці продукти створені Компанією Esri (США) — світовим лідером геоінформаційних систем (ГІС).

Як повідомляла АрміяІnform, до впровадження на всеукраїнському рівні командно-штабної гри «Кіберджура» долучився Національний університет оборони України імені Івана Черняховського.

Читайте також:
Національний університет оборони долучився до впровадження на всеукраїнському рівні командно-штабної гри «Кіберджура»

Геоінформаційні технології в допризовній підготовці: фантастика чи реальність?

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини