ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Окрема артилерійська бригада ОК «Захід» відзначає шосту річницю від дня створення

9 Вересня 2020, 15:42

Військовослужбовці окремої артилерійської бригади Оперативного командування «Захід» сьогодні відзначають 6-ту річницю від дня створення військової частини.

Бойова бригада була сформована у буремному 2014 році й одразу ж відправилася у Донецьку та Луганську області, де у повному розпалі тривали бойові дії широкомасштабної Антитерористичної операції проти збройних формувань Російської Федерації та її найманців. За короткий проміжок часу військовослужбовці-гармаші зарекомендували себе одними з найкращих артилерійських підрозділів Збройних Сил України. У результаті відбиття атак противника було знищено ворожі танки, батарею гаубиць Д-30, реактивний взвод БМ-21 «Град», мінометні батареї, багато одиниць бронетехніки та автомашин.

– Бойовий шлях – це не пусті слова. Ще з початку військової агресії чи не кожен із нас добровільно став на захист незалежності та територіальної цілісності нашої Вітчизни, коли не було часу на роздуми. Наші воїни завоювали довіру народу і держави, а також змусили ворога боятись артилеристів, котрі можуть розбити за декілька хвилин цілий підрозділ противника, – каже командир окремої артбригади полковник Сергій Баранов.

Попри те, що нині артилерійські підрозділи Збройних Сил України відведені на встановлені відстані згідно з Мінськими домовленостями, тернопільські «Боги війни» завжди напоготові. Військовослужбовці постійно тренуються та вдосконалюють свою майстерність на полігонах.

Фото Юрія Кульпи

14

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram