ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Миколаївський бронетанковий завод достроково виконав замовлення з ремонту і модернізації БРДМ

8 Вересня 2020, 14:30
Миколаївський бронетанковий завод достроково виконав замовлення з ремонту і модернізації БРДМ

Державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод», яке входить до складу державного концерну «Укроборонпром», достроково виконало державне оборонне замовлення на ремонт та модернізацію БРДМ-2Л1. У рамках контракту замовник отримав близько 50 броньованих розвідувально-дозорних машин. Про це повідомляє пресслужба «Укроборонпрому».

У процесі модернізації фахівці підприємства покращили тактико-технічні характеристики базової машини БРДМ-2. Зокрема, було змінено ергономіку машини за рахунок бокових люків із посиленим бронюванням, а також встановлено тепловізори та сучасні засоби зв’язку і навігації, які відповідають стандартам НАТО.

– Хочу наголосити, що колектив підприємства виконав замовлення достроково навіть у досить жорстких умовах роботи – на карантині. Попри всі фейки про нібито заблоковані рахунки підприємства та зриви термінів договорів – факти говорять самі за себе! Миколаївський бронетанковий завод справно працює, незважаючи на фактор пандемії коронавірусу і стабільно забезпечує військові підрозділи ЗС України якісною бронетанковою технікою», – заявив директор підприємства Юрій Кравченко.

Читайте нас у Facebook
Новини