ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Катерна група вітчизняних ВМС завадила десантній операції умовного противника

Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Вересня 2020, 11:52

Катерна тактична група у складі малих броньованих артилерійських катерів «Акерман» і «Вишгород» відпрацювала низку практичних тренувань в акваторії Чорного моря.

Темою навчань була протидія десантній операції умовного противника.

На початку навчань екіпажі катерів привели у повну бойову готовність. Військові моряки здійснили поповнення МБАКів боєприпасами та іншими видами забезпечення й організували вихід в район зосередження.

Під час переходу морем команди катерів  провели етапи тактичного маневрування, відпрацювали низку епізодів щодо керування групою без використання засобів зв’язку, в умовах повного радіомовчання.

Діючи за легендою навчань та реагуючи на різноманітні ввідні щодо зміни ситуації в морі, екіпажі виконали елементи ведення бою з надводними кораблями противника в нічний та денний час, здійснили низку практичних артилерійських стрільб по надводних та повітряних цілях, виконали заходи протипідводнодиверсійної боротьби на якірній стоянці та ряд інших навчально-бойових завдань.

За оцінкою командування, катерна тактична група успішно впоралася з усіма поставленими завданнями, екіпажі МБАКів не лише продемонстрували високий професійний рівень, а й скористалися можливістю в реальних умовах закріпити й вдосконалити практичні навички кожного члена команди.

Фото – Олександр Портнов

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram