ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До кінця цього року в Одесі планують забезпечити квартирами 80 сімей військовослужбовців

15 Вересня 2020
До кінця цього року в Одесі  планують  забезпечити квартирами 80 сімей військовослужбовців

Про це АрміяInform повідомив командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Наразі в Одесі на 6-й станції Великого Фонтану на території військового містечка колишнього Одеського інституту Сухопутних військ повним ходом триває реконструкція з переобладнання колишньої курсантської казарми у багатоквартирний житловий будинок.

Планується, що вже до кінця поточного року щасливими новоселами 1- або 2-кімнатних квартир стануть 80 родин особового складу частин та підрозділів Одеського гарнізону, серед яких військовослужбовці національних Військово-Морських Сил.

‒ Це є важливий соціальний інфраструктурний об’єкт, який покращить ситуацію із забезпеченням житлом військовослужбовців Одеського гарнізону та  Військово-Морських Сил зокрема. Вважаю, що це є гарною мотивацією для особового складу. Планується, що туди заселяться, зокрема, й військові моряки, які не зрадили Військовій присязі під час окупації Російською Федерацією території Кримського півострова та Севастополя, ‒ відзначив командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

До житлового об’єкту проведуть тепло і електромережі, підведуть водопостачання і каналізацію, а також виконають роботи з благоустрою прибудинкової території.

Нагадаємо, що у ВМС України триває робота з розбудови сучасної системи базування й зведення берегової інфраструктури ‒ як на Чорному, так і на Азовському морях.

4
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Соціальний захист