ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Агресивні патріоти України розпочали своє навчання у Кремінній!

Армія і суспільство Новини Освіта та наука
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Вересня 2020, 17:09

150 юнаків зі всієї України сьогодні, 1 вересня, не лише розпочали навчання, але й одягнули свої перші в житті однострої кадета Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

До слова, цей навчальний заклад має славну історію. Адже ще у 2014 році, коли ворог окупував український Луганськ, викладачі цього ліцею підняли синьо-жовтий прапор і фактично в анексованому місті змогли здійснити випуск українських патріотів. Згодом навчальний заклад вийшов із окупованої території і отримав нову базу в містечку Кремінна.

Ми – агресивні патріоти України, – наголосив начальник ліцею полковник Валерій Ємбаков. – І я пишаюсь всіма нашими кадетами, які в такий буремний час вирішили присвятити своє життя захисту України.

Про високий рівень освіти в цьому навчальному закладі аргументів чимало. От, наприклад, із випуску минулого року із 90 кадетів – курсантами військових вишів стало 80 юнаків. Це один із найвищих показників в Україні.

Також сьогодні в ліцеї відкрили новий стадіон і спортивний комплекс, адже добра фізична підготовка – запорука витривалості та боєздатності майбутніх офіцерів України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Нетипова ранкова атака: окупанти атакували Україну 211 ударними БПЛА
Нетипова ранкова атака: окупанти атакували Україну 211 ударними БПЛА

У ніч на 16 березня та протягом сьогоднішнього ранку противник атакував 211 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та безпілотниками інших типів.

Дронарі батальйону «Сапсан» знищили близько 20 ворожих БПЛА на Куп’янському напрямку
Дронарі батальйону «Сапсан» знищили близько 20 ворожих БПЛА на Куп’янському напрямку

Воїни батальйону безпілотних систем «Сапсан» безжально ламають ворожі крила і роблять українське небо чистішим на Харківщині.

Спортсмен ЗСУ виборов золото Кубка Європи з метання диска
Спортсмен ЗСУ виборов золото Кубка Європи з метання диска

Спортсмен Центрального спортивного клубу ЗС України Михайло Брудін здобув золото серед спортсменів віком до 23 років на Кубку Європи з метання диска.

Дронарі рівняють із землею укриття росіян на Слов’янському напрямку
Дронарі рівняють із землею укриття росіян на Слов’янському напрямку

Окупанти активно використовують тактику просочування невеликими штурмовими групами в міжпозиційні проміжки та «сірі зони» на Слов’янському напрямку.

«Зможуть долітати майже до окружної Харкова»: оборону на північ від обласного центру міцно тримає «Хартія»
«Зможуть долітати майже до окружної Харкова»: оборону на північ від обласного центру міцно тримає «Хартія»

Оборона позицій у районі Липців на північ від Харкова має критичне значення для безпеки обласного центру.

Відновлення не потребує: Таврійські десантники знищили батальйон окупантів на Покровському напрямку
Відновлення не потребує: Таврійські десантники знищили батальйон окупантів на Покровському напрямку

Бійці 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади 7-го корпусу швидкого реагування ДШВ завдали нищівних втрат ворогу на Покровському напрямку.

ВАКАНСІЇ
Зовнішній пілот, оператор БПЛА, військовослужбовець (розвідка та коригування)

від 21000 до 121000 грн

Хмельницький

Військова частина А7034

Офіцер відділення, військовослужбовець

від 40000 до 120000 грн

Одеса

Військова частина ЗСУ

Інспектор прикордонної служби

до 51000 грн

Запоріжжя

8 прикордонний загін

Стрілець, помічник гранатометника 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

Водій БТР

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---