ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Міністерством оборони підготовлено проєкт контракту з ДП «Антонов» на виготовлення трьох літаків Ан-178», – Олег Уруський

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Вересня 2020, 15:23

Після аварії літака Ан-26 в Чугуєві на Харківщині Міністерство оборони ініціювало оновлення свого авіапарку.

Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України, голова Державної комісії з розслідування обставин авіакатастрофи літака Ан-26 Олег Уруський.

«На виконання доручення Президента Міністром оборони видано наказ про призупинення експлуатації літаків Ан-26 до з’ясування причин авіакатастрофи. Але говорити про конкретні терміни зараз ми можемо тільки в контексті діючої законодавчої бази, а нормативно-правова база визначає термін до двох місяців. Визначенням всіх технічних причин займається технічна комісія, створена наказом Міністра оборони», – розповів він.

На запитання, чи будуть оновлюватись літаки, віцепрем’єр зазначив:

«Безперечно, ми повинні це робити. Абсолютно неприпустимо, що в нас в експлуатації знаходиться така стара техніка. Але, на жаль, це були реалії нашої держави. Міністерством оборони підготовлено проєкт контракту з державним підприємством «Антонов» на виготовлення трьох літаків Ан-178. Сподіваємося, ми будемо збільшувати далі кількість літаків, які замовлятиме наше Міністерство оборони», – додав Олег Уруський.

Ан-178 – багатоцільовий транспортний літак загальною вантажопідйомністю до 18 т, у результаті програми імпортозаміщення він не містить жодної російської деталі. Перший літак цієї серії побудовано для МВС Перу.

 

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить