ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі пройшов ювілейний турнір «Звитяга ВМС»

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Вересня 2020, 9:48 1

В Одесі відбувся ювілейний Х турнір  Військово-Морських Сил ЗС України з кросфіту «Звитяга ВМС». Він тривав на базі Військової академії (м. Одеса) і був присвячений пам’яті загиблого українського морського піхотинця Івана Сакаля.

За звання найкращих змагались понад 100 учасників. У турнірі взяли участь спортсмени не тільки з ВМС, а й  різних військових та силових структур України, а також цивільні спортсмени-аматори. Захід проводили у межах проєкту UA Navy Sport і, за словами організаторів, він покликаний мотивувати військовослужбовців до здорового способу життя та покращення своєї фізичної підготовки.

–  «Звитяга ВМС» була започаткована 5 років тому за ініціативи на той час старшого матроса Ігоря Руляка, – розповідає координатор проєкту UA Navy Sport Марина Антонюк. –  Традиційно турнір відбувається двічі на рік. Влітку до участі в ньому запрошуються цивільні спортсмени. Взимку – виключно військові та представники силових структур. Дуже радує той факт, що з кожною «Звитягою» учасників стає дедалі більше.

Спортивний захід розпочався з хвилини мовчання за загиблими в авіаційній катастрофі у Чугуєві. На відкритті виступив з напутнім словом заступник командувача ВМС ЗС України капітан 1 рангу Олексій Доскато. Він подякував організаторам за популяризацію кросфіту серед військовослужбовців Збройних Сил України та побажав усім перемоги.

Загалом змагання складались з трьох комплексів. Серед них вправи такі, як носки до перекладини, кидки м’яча, стрибки на скакалці, випади  та махи гирі,  човниковий біг, станова тяга та бурпі.

За словами учасниці змагань капітана 3 рангу Євгенії Кубарич, кожна участь у це виклик – собі на витривалість та міцність.

– Займатися  кросфітом я почала, коли знаходилась у відпустці по догляду за дитиною. Спочатку вдома, а згодом в тренажерному залі, – розповідає Євгенія. – У «Звитязі ВМС» беру участь вже не вперше, навіть їздила  цього року на зимовий турнір до Маріуполя. Не збираюсь зупинятись і буду вдосконалюватись і ще більше працювати над собою та результатами.

Після закінчення турніру переможці були нагороджені медалями та цінними подарунками, наданими спонсорами проєкту.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Спорт