Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
Сьогодні, у понеділок, 28 вересня, за даними міністерства оброни Азербайджану, вірменські збройні сили почали обстріл міста Тертер. Своєю чергою в міноборони Вірменії сьогодні зранку заявили про продовження боїв. Зокрема, за словами представника відомства Арцруна Ованнісяна, збройні сили Азербайджану застосували реактивні системи заплопового вогню «Смерч». Про це повідомляє dw.com.
Також міністерство оборони невизнаної «Нагірно-Карабської Республіки» сьогодні вже оприлюднило імена ще 15 військових, які загинули унаслідок боїв з азербайджанською армією. Напередодні відомство опублікувало імена 16 загиблих, тобто загалом за час боїв «НКР» втратила 31 військового.
Тим часом міністерство оборони Азербайджану заявило, що Вірменія втратила внаслідок боїв у неділю понад 550 військовослужбовців. Також у відомстві відзвітували про знищення 22 танків, 18 безпілотників, 8 аритилерійських установок та трьох складів з боєприпасами супротивника. Про свої втрати Азербайджан не повідомляв.
У міністерстві оборони Вірменії, в свою чергу, оголосили про загибель близько 200 азербаджанських військових, а також про знищення чотирьох гелікоптерів, 27 безпілотників, 33 танків та БМП супротивника. Водночас Єреван також спростував інформацію про загибель своїх 550 військових. Дані про втрати як азербайджанських, так і вірменских військових не можна підтвердити з незалежних джерел.
Нагадаємо, що вранці 27 вересня міноборони Азербайджану заявило про початок контрнаступальної операції на лінії зіткнення з Вірменією. Президент Азербайджану заявив, що операція є відповіддю на вірменські артобстріли, внаслідок яких загинули азербайджанські громадяни. Згодом Азербайджан оголосив про запровадження в країні воєнного стану, а в окремих районах і містах комендантської години. Влада Вірменії та невизнаної «Нагірно-Карабаської Республіки» також оголосили про запровадження воєнного стану і мобілізацію.
Прикордонники РУБпАК «Прайм» 5-го загону ДПСУ знищили гармату, техніку та живу силу окупантів на Північно-Слобожанському напрямку.
Бійці ЦСО «Альфа» СБУ, зокрема дронарі підрозділу, продовжують систематичну ліквідацію живої сили противника на фронті.
Уночі 27 червня 2026 року було втрачено зв’язок із винищувачем МіГ-29 Повітряних Сил ЗСУ над Полтавщиною.
Водій, водій-електрик, військовослужбовець
від 21000 до 27000 грн
Білгород-Дністровський, Одеська область
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…