ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Катастрофа Ан-26: світові українські громади об’єдналися в скорботі та молитві

Новини
28 Вересня 2020, 17:56
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Світовий конґрес українців (СКУ) та світова українська громада 26 вересня вшанували пам’ять загиблих в результаті катастрофи літака Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України. Про це повідомляється на сайті СКУ – передає Укрінформ.

«СКУ та світова українська громада висловлюють щиросердні співчуття рідним та близьким загиблих. У день національного трауру в Україні 26 вересня громади в усьому світі об’єдналися в жалобі та вшануванні пам’яті загиблих», – йдеться у повідомленні.

Як зазначив президент СКУ Павло Ґрод, «невимовний біль при згадці про цю жахливу трагедію сьогодні в кожній українській спільноті».

Він заявив, що «загибель курсантів, офіцерів Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ та екіпажу Ан-26 – трагедія, що потребує ретельного розслідування».

«Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих та молимося за одужання пораненого курсанта В’ячеслава Золочевського», – сказав президент СКУ.


Відпустки та переведення для добровольців з місць відбування покарань: Рада прийняла закон
Відпустки та переведення для добровольців з місць відбування покарань: Рада прийняла закон

Верховна Рада України прийняла Закон щодо проходження військової служби за контрактом особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання.

На Слов’янському напрямку ворог 20 разів намагався потіснити Сили оборони — Генштаб ЗСУ
На Слов’янському напрямку ворог 20 разів намагався потіснити Сили оборони — Генштаб ЗСУ

Від початку доби на фронті було зафіксовано 84 бойові зіткнення, найбільше — на Слов’янському напрямку.

Десантники 77-го корпусу знищили ворожу РСЗВ
Десантники 77-го корпусу знищили ворожу РСЗВ

На Куп’янському напрямку десантники 77 окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади спалили реактивну систему залпового вогню росіян.

Екскомандира 155-ї бригади взяли під варту у справі про викрадення та вбивство двох братів на Київщині
Екскомандира 155-ї бригади взяли під варту у справі про викрадення та вбивство двох братів на Київщині

Колишнього командира 155-ї бригади, якого підозрюють в організації викрадення та вбивства двох братів, суд відправив під варту без права внесення застави.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Розвідник

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

WorkUa Розвідник

від 33000 до 33000 грн

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

RobotaUa Стрілець-зенітник (морська піхота)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

RobotaUa Стаpший стpілець-опеpатоp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Інспектор прикордонної служби у Чоп

до 20500 грн

Вся Україна

Державна прикордонна служба України

WorkUa Лікар-хірург лікувального відділення медичної роти

від 60000 до 130000 грн

Вся Україна

42 ОМБр