ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Об’єднані зусилля — 2020»: морські піхотинці долучилися до тренування підрозділів тероборони

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Вересня 2020, 9:02 1

На Херсонщині в рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля — 2020»  проведено тренування підрозділів територіальної оборони щодо забезпечення охорони важливих об’єктів інфраструктури та відбиття нападів диверсійних груп противника. Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил ЗС України.

До тренувального заходу долучився особовий склад окремого батальйону морської піхоти.

Згідно з планом навчання морські піхотинці відігравали роль противника  і за задумом тренування захопили цивільне судно, на якому мали дістатися морського порту і взяти його під контроль.

– Наша мета допомогти підрозділам територіальної оборони  побачити слабкі місця під час організації оборони важливих об’єктів інфраструктури, зробити правильні висновки та навчитися максимально ефективно використовувати наявні ресурси для виконання таких важливих завдань, – зазначили у командуванні окремого батальйону морської піхоти.

Варто додати, що військовослужбовці територіальної оборони успішно відбили напад диверсійно-розвідувальної групи, а морські піхотинці мали змогу вдосконалити навички за власними напрямами діяльності.

Читайте нас в Telegram