Що саме є в переліку цих умінь та навичок, і що видають курсантам під час проходження загальної військової підготовки — проаналізувала АрміяInform, ознайомившись із програмою БЗВП, її шостим виданням….
Безпілотний авіаційний комплекс Bayraktar TB2 успішно відпрацював по наземних цілях під час стратегічних навчань «Об’єднані зусилля – 2020». Залучені до навчань безпілотники загалом скинули до десяти керованих боєприпасів. Усі вони влучили у визначені цілі.
У районі Кінбурнської коси поблизу селища Виноградне було відпрацьовано управління зосередженим вогневим ударом. Як поінформував командувач військ Оперативного командування «Південь» Ігор Палагнюк, ураження здійснювалося з РСЗВ «Вільха», «Ураган» по об’єктах в глибині оборони противника. Також відпрацьовувалося застосування ударного БпАК Bayraktar.
Нагадаємо, перед цим українські військові відпрацювали бойове застосування БпАК Bayraktar TB2 у липні 2020 року. Тоді безпілотник брав участь у масштабних навчаннях Збройних Сил України, які проходили на Рівненщині. Зокрема була відпрацьована розвідка позицій противника та нанесення високоточного удару по визначеній цілі.
Довідка
Bayraktar TB2 – це ударний безпілотник оперативно-тактичного рівня. Він здатний знаходитись у повітрі протягом 24 годин. Озброєння: ПТРК, керовані авіабомби. Окрім того, Bayraktar TB2 оснащений системою автоматичного зльоту та посадки, що значно спрощує його експлуатацію.
Фото – «Укроборонпром»
@armyinformcomua
Прикордонники зафіксували черговий показовий епізод «братерства» серед російських військових на Курському напрямку: під час атаки FPV-дрона один із окупантів покинув пораненого напарника й просто втік.
За доказовою базою Служби безпеки 15 років увʼязнення з конфіскацією майна отримав ще один агент фсб, який шпигував для ворога у Запоріжжі. Він коригував повітряні атаки рф по місцевих складах пально-мастильних матеріалів.
Бійці бригади «Буревій» продовжують результативно діяти на Купʼянському напрямку, завдаючи точних ударів по ворожих цілях та впевнено тримаючи позиції.
Служба безпеки України запобігла новим спробам російської спецслужби здійснити серію терактів у Києві. За матеріалами провадження, фсб рф планувала замовні вбивства відомих українців, підриви в торговельно-розважальних центрах та на одній зі станцій столичного метро.
У Покровську наші бійці продовжили бій попри поранення. Штурмові групи 425 штурмового полку вирушили на зачистку приватного сектора міста. Там вони вступили в бій із росіянами, отримали поранення, але не відступили — їм на допомогу вирушив дрон. Зачистка росіян у Покровську продовжилася і наступного дня.
Міністр оборони України Денис Шмигаль відвідав командний пункт 113-ї окремої бригади територіальної оборони, яка тримає позиції в районі Вовчанська.
Що саме є в переліку цих умінь та навичок, і що видають курсантам під час проходження загальної військової підготовки — проаналізувала АрміяInform, ознайомившись із програмою БЗВП, її шостим виданням….