ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Об’єднані зусилля — 2020»: зведений зенітний ракетний полк готовий відбити масований повітряний напад ворога

Навчання та тренування Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Вересня 2020, 8:39

Підрозділи протиповітряної оборони готові відпрацювати свої завдання у межах активної фази стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2020». Наразі зенітні ракетні дивізіони, котрі прибули на Державний випробувальний полігон «Ягорлик» із різних куточків України, зайняли свої позиції, відпрацювали питання взаємодії та провели імітаційні пуски по реальних цілях. Роль повітряного противника грали дві пари літаків штурмової авіації Су-25.

Під час активної фази навчань, зокрема, розігруватимуть сценарій масованого повітряного нападу ворога, завдання з відбиття якого покладене на зведений зенітний ракетний полк. Бойові розрахунки комплексів С-300 та Бук-М1 повинні будуть знищити величезну кількість повітряних цілей, що рухатимуться з різною швидкістю, на різних висотах та віддалі. Їхню роль традиційно гратимуть БПЛА ВР-3 «Рейс», котрі за своїми характеристиками є досить незручною малопомітною ціллю, більше схожою на ракету.

– Наразі закінчився завершальний етап підготовки. Під час тренувань угрупування зенітних ракетних військ перехопило та умовно знищило всі цілі. Особовий склад відпрацював імітаційні пуски на відмінно, діяв упевнено та професійно. За кілька днів бойові розрахунки зенітних ракетних комплексів С-300 та Бук-М1 виконуватимуть реальні бойові стрільби по реальних повітряних цілях, – повідомив керівник навчання з бойовою стрільбою зведеного зенітного ракетного полку – командувач повітряного командування «Схід» генерал-майор Олег Струцінський.

https://www.facebook.com/kpszsu/videos/602865297074616/

Крім того, паралельно з тренуванням ракетників, українські винищувачі на Су-27 відпрацювали перехоплення ланки штурмовиків. Управління усіма силами та засобами проводиться за допомогою автоматизованих систем управління.

Фото служби зв’язків з громадськістю Командування Повітряних Сил ЗСУ

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Навіть у туман на наднизьких висотах виявили»: на Гуляйпільському напрямку ворог відмовився від застосування техніки
«Навіть у туман на наднизьких висотах виявили»: на Гуляйпільському напрямку ворог відмовився від застосування техніки

Упродовж близько двох тижнів окупанти не застосовують техніки під час штурмів на Гуляйпільському напрямку.

Уражено пускову установку ЗРК С-300В, РЛС, склади боєприпасів і МТЗ ворога — Генштаб ЗСУ
Уражено пускову установку ЗРК С-300В, РЛС, склади боєприпасів і МТЗ ворога — Генштаб ЗСУ

Підрозділи Сил оборони України завдали серії уражень по військових об’єктах противника 11-го та у ніч на 12 березня.

Готував теракт біля кав’ярні в центрі Рівного: СБУ затримала псевдовійськового на гарячому
Готував теракт біля кав’ярні в центрі Рівного: СБУ затримала псевдовійськового на гарячому

СБУ затримала чоловіка на гарячому, коли він заклав саморобну бомбу біля кав’ярні в центральному парку, а потім намагався втекти з місця події.

«Противника нормально так попустили»: на Дніпропетровщині Сили оборони просунулись уперед, зберігаючи бійців
«Противника нормально так попустили»: на Дніпропетровщині Сили оборони просунулись уперед, зберігаючи бійців

Наступальні дії на Олександрівському напрямку здійснили неочікувано для ворога та з мінімальними втратами, оскільки зробили все для збереження життя бійців.

Чернігівщина пам’ятає: встановлено особу окупанта, який катував цивільних
Чернігівщина пам’ятає: встановлено особу окупанта, який катував цивільних

російська війна проти України — це не лише ракетні удари, артилерія та зруйновані міста.

Один проти двох: український воїн знищив у ближньому бою ворожих штурмовиків на Покровському напрямку
Один проти двох: український воїн знищив у ближньому бою ворожих штурмовиків на Покровському напрямку

Український оборонець зумів знищити ворожого штурмовика та стримати кулеметника, доки не прилетів на допомогу дрон поблизу Гришиного.

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

медична сестра у військову частину

від 25000 до 130000 грн

Малі Дмитровичі, Київська область

Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення

від 30000 до 130000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Бойовий медик у Стрий

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

Інженер-радіоелектронік

від 20000 грн

Ахіллес, 429 ОП БпС

Оператор (пілот) БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

--- ---