На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…
Командування Об’єднаних сил Збройних Сил України здійснює управління силами оборони та безпеки, що задіяні в об’єднаній операції у межах стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля – 2020». Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗС України.
– Наразі стратегічні навчання перейшли в активну фазу, – зазначив командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За легендою, противник здійснив збройну агресію й намагається прорвати оборону наших військ на окремих напрямках. Відповідно до ситуації, що склалася, у Командуванні Об’єднаних сил ЗС України та підпорядкованих йому органах військового управління прийнято рішення на вогневе ураження сил противника.
– Відтак здійснено перегрупування наших військ (сил) на найбільш загрозливих напрямах й проведені заходи з їхньої підготовки до здійснення контратак і ведення рейдових дій,– повідомив Сергій Наєв.
За словами командувача, оперативний склад органів управління Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово-Морських Сил, Десантно-штурмових військ й Сил спеціальних операцій, а також органів управління інших складових сектору безпеки та оборони успішно реалізували прийняте рішення: здійснивши заплановані заходи щодо стабілізації ситуації, наші війська нанесли вогневі ураження по військових об’єктах противника.
– Під час спільної роботи органів управління усіх складових сектору безпеки й оборони, задіяних до навчань, кожен з їх учасників демонструє високий рівень професіоналізму, підкріплений злагодженістю всього органу управління, – зауважив він.
Це зі свого боку, за словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, дозволяє приймати своєчасні, адекватні й обґрунтовані рішення, а також, що є найголовнішим – досягати запланованого результату.
– Сьогодні одразу на декількох військових полігонах ми матиме можливість у цьому переконанатися: підрозділи різних видів та родів військ ЗС України на практиці перевірятимуть ефективність управлінських рішень, відпрацьованих Командуванням Об’єднаних сил ЗС України спільно зі штабами угрупувань військ (сил), – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
@armyinformcomua
Сили безпілотних систем ЗСУ атакували два важливі об’єкти на тимчасово окупованій території Донеччини.
Українські підрозділи зупинили спробу російської атаки на Покровському напрямку: техніка рф застрягла на переправі, після чого FPV-дрони й важкі «бомбери» знищили бронемашини та сам місток.
Президент України Володимир Зеленський перебуває з візитом в Іспанії, де провів зустрічі з виробниками зброї та керівниками обох палат парламенту. Основними темами стали посилення української ППО, оборонна співпраця та інтеграція промислових можливостей двох країн.
На Лиманському напрямку росіяни лізуть малими групами, продовжують свої "горезвісні штурми" по двоє, по четверо. Заходять ДРГ, які намагаються просочуватися до позицій піхотинців, артилеристів, і операторів дронів.
Володимир Зеленський привітав сержантів ЗСУ з професійним святом, подякувавши їм за лідерство, відповідальність і щоденну роботу на фронті.
Бійці підрозділу активних дій ГУР МО України «Kraken» продовжують нищити російські сили на Запоріжжі.
На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…