ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Делегація ЗС Польщі у районі ООС відвідала одну з бригад

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Вересня 2020, 8:59 1

У рамках візиту до району проведення операції Об’єднаних сил на запрошення Командувача ООС генерал-лейтенанта Володимира Кравченка делегація ЗС Республіки Польща на чолі з командувачем Оперативного командування видів ЗС Республіки Польща генерал-лейтенантом Томашем Пьотровським відвідала одну з бригад, особовий склад якої виконує завдання на Донеччині. Про це повідомляє Пресцентр ООС.

Під час зустрічі командир бойової бригади ознайомив польських військових із поточною безпековою та оперативною ситуацією у смузі відповідальності бригади. Також українські та польські військові обговорили сучасні виклики, пов’язані з маніпулюванням громадською думкою через ЗМІ та соціальні мережі.

Зустріч Командування операції Об’єднаних сил та Командування Війська Польського дала змогу іноземним гостям скласти уявлення про реальний стан справ на одній із ділянок лінії зіткнення. Польські військові вкотре висловили своє захоплення українським захисникам за те, що вони сьомий рік поспіль гідно протистоять такому підступному противникові як Російська Федерація.

Наприкінці зустрічі в знак подальшої плідної співпраці польські та українські військові обмінялися пам’ятними подарунками.

 

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини