ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Кабінет Міністрів України погодив проєкт держбюджету на 2021 рік

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 14 Вересня 2020, 11:20

Кабінет Міністрів погодив на позачерговому засіданні у понеділок проєкт Державного бюджету на 2021-й рік.

Про це поінформував представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан у Фейсбуці, повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні зранку на позачерговому засіданні Кабмін ухвалив проєкт закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік». Ухвалення проєкту бюджету урядом відбулося згідно із графіком бюджетного процесу – до 15 вересня документ має бути переданий на розгляд Верховної Ради», – написав Мокан.

За його словами, уряд також схвалив проєкт закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень». В ньому, зокрема, йдеться про необхідність заходів щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень та зниження податкового боргу, а також стимулювання економічної активності суб’єктів господарювання в умовах тривалих карантинних обмежень.

«Також Кабмін ухвалив проєкт закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» щодо врегулювання низки питань, пов’язаних із підготовкою проєкту закону про Державний бюджет України на 2021-й рік», – додав представник уряду у Верховній Раді.

Як повідомлялося раніше, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що у проєкті передбачено 4,7% зростання ВВП, до 6% – плановий дефіцит бюджету, курс – до 29 грн за 1 долар.

Як передбачає Бюджетний кодекс України, Кабінет Міністрів затверджує і подає до парламенту до 15 вересня проєкт закону про державний бюджет на наступний рік.

Об’єкт ядерної інфраструктури поблизу ЧАЕС після атаки російського БПЛА: опубліковані нові фото
Об’єкт ядерної інфраструктури поблизу ЧАЕС після атаки російського БПЛА: опубліковані нові фото

Офіс Генерального прокурора опублікував фото з місця удару російського дрона по території Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.

Володимир Зеленський прибув до Британії, де відбудеться зустріч у форматі E3 плюс Україна
Володимир Зеленський прибув до Британії, де відбудеться зустріч у форматі E3 плюс Україна

Президент України Володимир Зеленський у неділю прибув з офіційним візитом до Великої Британії.

Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів
Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів

Пілоти Департаменту активних дій ГУР МОУ показали, як нищать особовий склад ворога та спопеляють ворожі військові цілі на Запорізькому напрямку.

СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин
СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин

Слідчі СБУ вважають воєнним злочином російський удар по будівлі Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, який знаходиться біля ЧАЕС.

Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ
Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог  атакував на Гуляйпільському напрямку, де відбулося 20 боїв.

Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків
Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків

Оператори 3-го батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» зробили успішну засідку.

ВАКАНСІЇ
Майстер з налаштування БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

Оператор БПЛА (пілот дрона)

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Гранатометник стрілецької роти

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Майстер з ремонту дронів, БпЛА (ЗСУ)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

водій (служба в Збройних Силах України)

від 20100 до 123000 грн

Кам'янське, Дніпропетровська область

--- ---