Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Протягом тижня танкові взводи підрозділів Сухопутних військ, Військово-Морських Сил та Десантно-штурмових військ змагалися за звання найкращого танкового взводу Збройних Сил України.
За результатами змагань місця розподілилися так: 1 місце та перехідний кубок – макет танка Т-34-85 – дісталися окремій танковій Криворізькій бригаді імені Костянтина Пестушка, 2 місце посіла окрема Дніпропетровська повітрянодесантна бригада, 3 місце – окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада.
Крім цінних подарунків та відзнак підрозділи-переможці отримали грошові премії – 120, 60 та 36 тисяч гривень відповідно.
– Секрет успіху в тому, що хлопці постійно самовдосконалюються. Ну й жага до перемоги в цього колективу неабияка, тому вже не вперше доводять, що вони – найкращі. Хотів би побажати тільки перемог, щоб були постріли в конвеєрі, щоб бачили ціль і уражали її з першого пострілу, залишалися живими і завжди поверталися додому, – вітаючи криворізьких танкістів, зазначив командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський.
Менше ніж за тиждень понад 500 людей подали заявки на різноманітні IT-вакансії «Структури цифрової трансформації».
У ніч на 6 квітня Сили оборони України уразили нафтовий термінал «Шесхарис» та літак-амфібію Бе-12 противника.
Дрони атакували російський фрегат «Адмірал Макаров».
На Слов’янському напрямку тривають інфільтрації ворожих піхотинців та масові атаки безпілотників.
У понеділок, 6 квітня, президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь військового командування щодо ситуації на фронті.
Інспектор прикордонної служби, водій
від 20100 до 20100 грн
Житомир
Державна прикордонна служба України
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….