ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Збройних Силах України стартував чемпіонат серед танкових взводів

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Вересня 2020, 13:06

На базі Рівненського полігона стартував конкурс на першість Збройних Сил України серед танкових взводів. Участь у ньому беруть шість команд. Сухопутні війська представляють підрозділи окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка, окремої танкової Сіверської бригади, окремої мотопіхотної Маріупольської бригади та окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Військово-Морські Сили представляє окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського, Десантно-штурмові війська – окрема повітрянодесантна Дніпропетровська бригада. Про це повідомляє АрміяInform.

Змагання відбудуться у трьох номінаціях: вогонь по вірогідному противнику у вправі «Стрільба з озброєння танків на великі відстані», оборона і контратака під час «Комплексного тактичного завдання», а також двобої між взводами у «Злагодженості дій підрозділу з використанням системи LASERTAG. Номінації включатимуть у себе окремі етапи, бали, за які увійдуть у загальний підсумок.

У перший день учасники змагань провели жеребкування порядку виконання вправ, привели зброю до бою та пройшли інструктаж з умов та правил конкурсу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook