ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Російський ЗРК С-400 «Триумф» успішно прийняв естафету невдач

27 Серпня 2020, 9:29

Російська ракета ЗРК С-400 «Триумф», розпіареного чисельними медіа-ресурсами РФ, впала під час запуску на полігоні Ашулук в Астраханській області.

Про інцидент із зенітною керованою ракетою, який стався 26 серпня під час тактичних навчань з бойовою стрільбою тактичних розрахунків дивізіонів і командного пункту системи С-«Триумф» повідомив у Instagram фотограф Європейського пресфотоагентства (EPA) Юрій Кочетков. Йому вдалося зняти момент падіння.

Натомість в офіційних повідомленнях Міноборони РФ ніяких згадок про дану подію немає. 

– Усі повітряні цілі були успішно знищені, – відмітив виконувач обов’язків командира з’єднання протиповітряної оборони Ленінградської армії ВПС та ППО полковник Олександр Шканов, коментуючи навчання.

 Що ж, можемо припустити, що коли він давав цей коментар, то не зовсім володів інформацією, бо його підлеглі, успішно вразивши ракетою землю, могли доповісти щось на кшталт  «ракета выполнила отрицательный взлёт с частичным успехом». 

Варто зауважити, що в Росії аварії з ракетами ЗРК відбуваються чи не щороку, спалюючи мільйони доларів російських платників податків, яких керівництво держави посилено годує байками про апокрифічну загрозу НАТО.  

Проєктний інцидент, кривизна Землі чи рук обслуги – достеменно ще невідомо, що сталося цього разу з «не маючим аналогів у світі» ЗРК, а от потенційні покупці «Триумфу» вже мають нагоду замислитись. 

Фото: Yuri Kochetkov

32
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: , ,