ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Артскверу імені Василя Сліпака у Києві — бути

6 Серпня 2020, 17:14
Артскверу імені Василя Сліпака у Києві — бути

На Андріївському узвозі в Києві з’явиться сквер імені Василя Сліпака — Героя України, соліста Паризької національної опери, кавалера орденів «Золота Зірка» та «За мужність» І ступеня.

Ще у 2017 році громадська спілка «Музичний батальйон» за підтримки мистецької громадськості Києва ініціювали облаштування культурно-мистецького скверу імені Василя Сліпака. Вони прагнули втілити мрію відомого оперного співака — «щоб у мистецькій перлині Києва, на Андріївському узвозі, завжди лунала українська пісня».

Того ж року на розі Андріївського узвозу та вулиці Боричів Тік провели урочисту церемонію закладання пам’ятного каменя на місці облаштування майбутнього скверу. А на початку 2018 року зареєстрували петицію про створення скверу у Києві, яка набрала понад 10 тисяч підписів.

21 липня 2020 року відбулося засідання київської Комісії з питань найменувань, де члени Комісії підтримали пропозицію «найменувати сквер на розі Андріївського узвозу та вулиці Боричів Тік на честь Василя Сліпака (видатного українського оперного співака й добровольця)».

На сьогодні вже існує кілька варіантів проєкту. До ідеї облаштування майбутнього скверу долучилися й видатні архітектори, дизайнери, скульптори, які запропонували своє творче бачення.

Підготувала Катерина Щербина

6
1
Читайте нас в Telegram
Новини