ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Стало відомо, де служать найкращі танкісти Сухопутних військ

Прочитаєте за: 2 хв. 31 Серпня 2020, 17:24 1

Близько тижня тривали змагання танкових екіпажів за першість серед оперативних командувань Сухопутних військ ЗС України. На Рівненському військовому полігоні найкращі танкові взводи оперативних командувань демонстрували свої професійні навички зі стрільби, водіння та фізичної підготовки. Боротьбу в конкурсі вели військовослужбовці 1-ї танкової Сіверської бригади, 128-ї гірсько-штурмової, 17-ї танкової та 56-ї окремої мотопіхотної.

За підсумками змагань перше місце посіли танкісти 17-ї окремої Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка. Привітав переможців Командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський.

— Звісно, ми задоволені, що перемогли. Дуже вдячний своїм підлеглим за злагодженість і професійність. Торік ми брали участь у такому ж конкурсі, але вже на першості Збройних Сил України. Відтоді намагалися не втратити форму. Люди старалися, докладали максимум зусиль, — розповів командир взводу 17-ї окремої танкової бригади лейтенант Максим Захарченко.

Особливістю цьогорічних змагань була поява нової номінації «Злагодженість дій підрозділу з використанням системи “LASERTAG”».

Як раніше повідомляла АрміяInform, перед умовним двобоєм танкові взводи обладнали датчиками та лазерами, що фіксували попадання. Крім того, команди змагалися на влучність у номінації «Стрільба з озброєння танків на великі відстані». Під час «Комплексного тактичного завдання» екіпажі вели оборону та наступ танковим взводом.

Друге місце вибороли танкісти 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади, третє — 1-ша окрема танкова Сіверська бригада. А взвод 17-ї танкової бригади імені Костянтина Пестушка тепер готуватиметься до чемпіонату танкових взводів Збройних Сил України.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини