ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як Путін переплюнув Сталіна

Публікації
Прочитаєте за: 4 хв. 30 Серпня 2020, 12:01

Росія свідомо змінює демографічну ситуацію анексованого півострова

Усього, згідно з офіційними даними, у віддалені регіони СРСР було депортовано 191 044 кримських татар. Але за даними їхнього самоперепису, проведеного кримськотатарським Національним рухом,  −  423 100. Та й ця цифра депортованого корінного населення регіону була б набагато більшою, якби хтось додав до неї тисячі виселених звідти під «татарську сурдинку» етнічних греків, німців, українців.

Окрім того, поза увагою більшості істориків та широкого загалу досі залишається той факт, що кількість депортованих кримчан Сталін замістив ще більшою − людом із Центральної Росії, Дону та Сибіру.

Ну, а вірний послідовник «великого керманича» товариш Путін, мавпуючи свого учителя, перевершив і його, й навіть царів, починаючи із Катерини Великої після завоювання Кримського ханства…

Росія говорить? Читай, Росія бреше!

Розпочнемо з вже звичного для російської влади інформаційного ляпу, у який в змозі повірити їхній казковий герой Іванушка-дурник. Не так давно координатор Кримської контактної групи з прав людини Абдурешит Джеппаров спробував отримати від росіян офіційні дані статистики щодо кількості громадян РФ, які переїхали для постійного проживання на півострів. На його офіційний запит у Кримстат таки надійшла відповідь. За нею, у останні роки міграційний приріст населення Криму склав… 2696 осіб!

Це ж треба бути настільки «Іванушкою» у чиновному кріслі, щоби видати таке за власним підписом і «державною» печаткою! Бо перед тим, доповідаючи на Генеральній асамблеї ООН, її генсек Антоніу Гутерріш заявив, що РФ свідомо змінює склад населення Криму. За даними організації, із 2014 року на півострів переїхало мешкати не менше 140 тис. росіян.

Велике переселення до Криму

Цим скористалися в українському постійному представництві при ООН.Там зазначили, що у доповіді керівництво ООН офіційно визнало порушення РФ четвертої Женевської конвенції через свідомі спроби Москви змінити склад населення півострова:

«Згідно із доповіддю, Російська Федерація заохочує переміщення власного населення на півострів, що є прямим порушенням Женевських конвенцій і явною ознакою намагань змінити демографічну структуру Криму», − публічно висловився глава цього представництва Володимир Єльченко прямо під час презентації офіційного оонівського документа. А прессекретар представництва Олег Ніколенко, коментуючи доповідь генсека у Facebook, уточнив: водночас російська влада вживає заходів для примусу незгодних із окупацією залишити півострів.

Події відбуваються на тлі політичних переслідувань кримськотатарських та українських активістів, примусу населення до отримання російських документів, що посвідчують особу чи право власності, знищення можливостей для вивчення української та кримськотатрської мов. Знаковим й важливим елементом цієї політики є примусовий призов до лав російської армії, внаслідок чого кримчани подекуди проходять службу за межами півострова.

«Резиновий» півострів

 Мабуть, найбільш точними цифрами по мігрантам слід вважати дані Кримськотатарського ресурсного центру.За його інформацією, кількість росіян, які з 2014 року переїхали мешкати на півострів, перевищує 200 тис. осіб. При цьому основу мігрантів складають військові, держслужбовці, судді та пенсіонери. За ними до Криму хутко приїздять на постійне проживання їхні родини.

У будь-якому разі потік росіян, що прибуває до Криму, є настільки великим, що це нівелює негативні демографічні тенденції на самому півострові. Так, згідно з даними того ж Кримстату, показники смертності в середньому у 1,6 разу перевищують показники народжуваності. Однак при цьому російська адміністрація Криму офіційно звітує, що попри високу смертність з моменту проведення референдуму про вхід до складу РФ півострова його населення зросло більше, ніж на 70 тис. осіб! Дивно, правда ж? Це – якщо ви не «Іванушка».

У Криму нині будується чимала кількість дитячих садочків і шкіл, чим дуже люблять хвалитися окупанти. За інформацією архітектора Ольги Вечір, там зводяться і сотні багатоповерхових житлових новобудов, що побічно свідчить про значне збільшення чисельності населення півострова.

А зрадник України й глава російського уряду Криму Сергій Аксьонов безупинно закликає підрядників та підприємців будувати на півострові ще сотні й сотні тисяч метрів житла. Бо ж після «добровільного» приєднання Криму до Росії в ній «прокинулася» величезна кількість «патріотів», які сюди переселяються, щоб врятувати багатостраждальний «рай на землі» не тільки від «бандерівщини й фашизму», а й від згубного впливу Європи, Ісламу, та ненависних «америкосів».

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить