ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Ми пам’ятаємо кожного українського воїна – Сергій Наєв

Новини
29 Серпня 2020, 9:20
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У День пам’яті захисників України офіцери Командування об’єднаних сил Збройних Сил України на чолі з командувачем генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим поклали квіти до Стіни пам’яті загиблих за Україну. Про це повідомляється на сторінці Командування об’єднаних сил ЗС України у Facebook.

– Ми пам’ятаємо кожного українського воїна, який віддав життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Стіна пам’яті полеглих за Україну – стіна Михайлівського Золотоверхого монастиря вздовж вулиці Трьохсвятительської неподалік Михайлівської площі. На ній розміщено світлини з коротким життєписом військовослужбовців та представників українських силових структур, українських добровольців, волонтерів, які загинули, захищаючи Україну під час російсько-української війни.


Уражено РЛС у Криму, ретранслятори «Гераней» та базу запуску БПЛА
Уражено РЛС у Криму, ретранслятори «Гераней» та базу запуску БПЛА

У ніч на 7 серпня 2026 року Сили оборони уразили радіолокаційну станцію раннього виявлення поблизу Оленівки і місце зберігання, підготовки і пуску ударних БПЛА.

«Мули» та мотоцикли не допомогли: як ЗСУ зламали логістику росіян на Олександрівському напрямку
«Мули» та мотоцикли не допомогли: як ЗСУ зламали логістику росіян на Олександрівському напрямку

Українські удари по тилах змусили росіян відмовлятися від мототехніки для логістики біля фронту, водночас ворог знову почав застосовувати РСЗВ.

40 «зливів» про ТЦК та СП: на Прикарпатті засудили адміна закритої Viber-групи
40 «зливів» про ТЦК та СП: на Прикарпатті засудили адміна закритої Viber-групи

Снятинський районний суд Івано-Франківської області визнав жителя села Прутівка винним у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ в особливий період.

Документи намагалися знищити: на Закарпатті незаконно списали з військового обліку 3 батальйони
Документи намагалися знищити: на Закарпатті незаконно списали з військового обліку 3 батальйони

У межах програми «Зворотний бік ТЦК та ВЛК» на Закарпатті викрили масштабну схему незаконного виключення з військового обліку, яка діяла у 2022–2024 роках.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Травматолог

від 50000 до 120000 грн

Київ

115 окрема механізована бригада ЗСУ

Olx Заступник командира роти, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Технік БПЛА

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

WorkUa Комендор

від 21000 до 50000 грн

Київ

Військова частина А4269

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Новомосковськ

Новомосковський РТЦК та СП

WorkUa Стрілець-зенітник

від 120000 до 190000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

ПУБЛІКАЦІЇ