ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Армія-2020» у Криму, або Танки на пляжі

Blogger pool Публікації
29 Серпня 2020, 18:26
Прочитаєте за: 4 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У тимчасово окупованому Криму росіяни також вирішили провести кілька заходів так званого «форуму» під назвою «Армія-2020». Вони з 27 по 29 серпня 2020 року проходили в містах Севастополі й Керчі. До участі в «форумних» заходах окупанти активно залучали місцеву допризивну молодь і школярів, незважаючи на небезпеку розповсюдження COVID-19.

Коронавірус – стій! Раз-два!

У деяких кримських містах, наприклад в Керчі, де зберігається загрозлива ситуація із розповсюдженням коронавірусу, місцева влада навіть спеціально вносила зміни в нормативні документи, щоб провести масові заходи, заборонені під час пандемії.

«Глава Криму» Сергій Аксьонов особистим розпорядженням спеціально вніс зміни в указ про підвищену готовність для проведення в Керчі «Армії- 2020» в умовах зростання захворювання, цитую:«У пункті 4: абзац другий підпункту 4.1 викласти в такій редакції: дія цього підпункту не поширюється на проведення з 27 по 29 серпня 2020 року міжнародного військово-технічного форуму «Армія-2020» в м. Керч на площі Леніна», − йдеться в документі. Тобто під час цього «форуму» COVID-19 має виконати команду «стій!» від Аксьонова і не розповсюджуватись в юрбі людей, які зберуться на площі Леніна в Керчі…

На керченській площі окупанти вишикували військову техніку, розмістили зразки озброєння і залучили дітей з так званої «юнарміі». Маленьким жителям Керчі дозволялося познайомитися з вогнепальною зброєю, підтримати його в руках і сфотографуватися. Фото з цього форуму опублікував ресурс «Керч-ФМ». Звичайно, що про маски, рукавички й дотримання безпечної дистанції мова тут не йде. Від коронавірусу дітей має вберегти розпорядження Аксьонова…

https://kerch.fm/2020/08/27/v-kerchi-otkryli-mezhdunarodnyj-voenno-tehnicheskij-forum-armija-2020.html

Це не ваша земля, а військових

Мешканці іншого міста, де проходив форум –  Севастополя, під час відкриття «Армії-2020» влаштували акцію протесту: вони вивісили банер з написом «Приберіть танки від наших будинків!». Ініціативна група навіть почала збирати підписи під зверненням до, так званого «т.в.о. губернатора» Михайла Развожаєва, щоб в подальшому військові проводили навчання із застосуванням бойової техніки на спеціалізованих полігонах подалі від міста, а не під вікнами житлових будинків. Люди вимагають від військових відвести всю свою техніку на полігон і там влаштовувати форуми. Зараз танки стоять навколо майданчика парку «Патріот» на відстані 15-20 метрів.

https://novayagazeta.ru/news/2020/08/27/163963-zhiteli-sevastopolya-vystupili-protiv-provedeniya-foruma-armiya-2020-v-gorode?utm_source=tw&utm_medium=novaya&utm_campaign=zhiteli-sevastopolya-vo-vremya-otkrytiya-for

Житлові будинки севастопольців розташовані навколо майданчика парку на відстані 15-20 метрів. Для підготовки до форуму там щодня протягом двох тижнів військові стріляли з автоматів, здійснювали тренувальні маневри бойових вертольотів, танків і проводили репетицію авіашоу на надзвукових літаках, спускаючись під час маневру на висоту 50-100 метрів від землі при нормативі для населених пунктів не менше 300 метрів. Навіть те, що військові стріляли холостими набоями, нагадувало в місті про бойові дії. Місцеві дітлахи, ігноруючи усілякі заборони, постійно збирались навколо парку і намагались пробратись на майданчики, ризикуючи потрапити під бойову техніку хлопчаки збирали вистріляні гільзи.

За три дні до форуму місцеві мешканці вивісили банер, щоб донести до влади, що для проведення форуму має бути виділено інше місце, подалі від населеного пункту, адже військова техніка створює сильний шум і небезпеку для цивільних мешканців, а територія, на якій вони військові проводять всі ці дії, не є землею спецпризначення по кадастровій карті, це – житлова зона…

Але в «уряді» Севастополя підтвердили, що ця земля передана в федеральну власність згідно з «неопублікованим розпорядженням уряду №195-РП», а щодо питань шуму і порушення норм безпеки порадили звернутися до військових. Ті ж повідомили, що парк «Патріот» – це є зараз територія російського Міноборони, і на ній можна проводити подібні «маневри». Щодо порушень норм безпеки в ході підготовки і проведення форуму то їх просто проігнорували.

І взагалі, щодо цієї території, яку севастопольська влада передала військовим і де зараз розташований парк «Патріот». Місцеві мешканці постійно скаржаться, що військові тут вже створили невеликий «полігон». На майданчик постійно звозять будівельне сміття і розширюють його межі за рахунок приватних ділянок. Для цього продовжують зсипати самоскидами землю, перемішану з будівельними відходами. Крім того, військові знищили дорогу, по якій жителі довколишніх будинків їздили роками, а також засипали відходами системи водопостачання та встановили біля водозабірних колодязів КПП.

Зараз у кількох місцевих мешканців військові намагаються відсудити ділянки, щоб розширити майданчик парку, посилаючись на загадане «розпорядження №195-РП», за яким кілька тисяч гектарів міських і приватних земель були передані російському Міноборони. Жодної надії, що суди вирішать питання на користь цивільних у севастопольців немає. Тож й надалі танки стоятимуть в севастопольських дворах, а літаки літатимуть над головами відпочивальників.

Кореспондент АрміяInform

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

Був один, а став 200: Signum очищає українські ліси від росіян
Був один, а став 200: Signum очищає українські ліси від росіян

Дронарі підрозділу Signum прочісують ліси у пошуках окупантів, а знайдених — успішно утилізовують.

ВАКАНСІЇ
Бухгалтер (матеріальний стіл), військовослужбовець

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна Січеславська Бригада

Кухар, молодший інспектор прикордонної служби

до 51000 грн

Запоріжжя

8 прикордонний загін

Радіотелефоніст, військовослужбовець в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Технік, військовослужбовець

від 20000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Начальник їдальні

від 21400 до 23000 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Водій-радіотелефоніст

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО