ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Українські космічні проєкти зацікавили турецьких партнерів

Новини світу та України
27 Серпня 2020, 16:17
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Туреччина зацікавилася українськими досягненнями у сфері створення супутників дистанційного зондування Землі. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, який перебуває з офіційним візитом у Турецькій Республіці. 

Сьогодні, 27 серпня, він мав зустріч з міністром промисловості та технологій Туреччини паном Мустафою Варанком.

За словами Олега Уруського, під час зустрічі обговорили питання розширення співпраці між країнами. Особливо важливий акцент турецька сторона зробила на потребі найскорішого розвитку питань співробітництва.

Зі свого боку Олег Уруський підтвердив зацікавленість української сторони в оперативній співпраці між країнами. Крім того, наголосив на важливості розвитку технологій і людських ресурсів.

«Під час зустрічі я отримав важливі меседжі — турецька сторона, як, до речі, і українська, на найвищому рівні приділяє велику увагу конкретним двостороннім проєктам. Крім того, Анкара зацікавлена не лише сама розвиватися, а й підтягувати сусідів», — наголосив Олег Уруський.

Віцепрем’єр-міністр також зазначив, що турецька сторона висловила бажання брати активну участь у спільних космічних проєктах. «Той досвід, який має Україна в процесі реалізації проєктів зі створення супутників дистанційного зондування Землі, для Анкари є дуже важливим», — підкреслив Олег Уруський.


«Без стосів паперів та радянщини»: як у Президентській бригаді змінюють підходи до ремонту артилерії
«Без стосів паперів та радянщини»: як у Президентській бригаді змінюють підходи до ремонту артилерії

У самохідному артдивізіоні Президентської бригади техніку повертають у стрій одразу після поломки — без зайвих погоджень і довгого очікування.

14 дронів проти однієї «Богдани»: як артилеристи 40-ї бригади відбили масований наліт та врятували САУ
14 дронів проти однієї «Богдани»: як артилеристи 40-ї бригади відбили масований наліт та врятували САУ

Під час масованої атаки 14 російських дронів артилеристи 40-ї бригади змогли відбити наліт, не втратити САУ «Богдана» і вивести розрахунок із-під удару.

«Із князєй — у грязь»: на Харківщині перехоплювачі Повітряних Сил збили рідкісний російський дрон за $100 тисяч
«Із князєй — у грязь»: на Харківщині перехоплювачі Повітряних Сил збили рідкісний російський дрон за $100 тисяч

На Харківщині перехоплювачі Повітряних Сил збили рідкісний російський дрон «Князь Вєщій Алєг» вартістю близько 100 тисяч доларів.

НРК в траві ледве видно, але уражено: На Лиманському напрямку працює «Срібна трійка»
НРК в траві ледве видно, але уражено: На Лиманському напрямку працює «Срібна трійка»

На Лиманському напрямку прикордонники підрозділу «Срібна трійка» завдали ураження по окупантам та їх техніці й сховкам.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Водій (служба в ЗСУ за контрактом)

від 30000 до 100000 грн

Іванівка, Одеська обл.

2-й відділ Березівського РТЦК та СП

Olx Гранатометник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

RobotaUa Водій

від 20000 до 130000 грн

Київ

67 ОМБр ДУК

WorkUa Автоелектрик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО ОК Південь

RobotaUa Стаpший навідник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Зам. командира роти

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП