ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Карантин планують продовжити до 1 листопада

Новини Новини світу та України
25 Серпня 2020, 16:06
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Кабінет Міністрів України пропонує продовжити карантин до 1 листопада в зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації щодо COVID-19.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на традиційній селекторній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського, повідомляє пресслужба Глави держави.

«В Україні за минулу добу зафіксовано понад 1,6 тисяч нових хворих на COVID-19, у зв’язку з чим Кабінет Міністрів пропонує продовжити карантин до 1 листопада», − підкреслив очільник Уряду.

Зазначається, що найбільш постраждалі на сьогодні області – Чернівецька, Івано-Франківська, Харківська й Тернопільська.

Водночас Денис Шмигаль розповів, що загальна кількість осіб, які захворіли на коронавірусну інфекцію в Україні від початку пандемії, перевищила 108 тисяч.

З огляду на негативну динаміку захворюваності Президент підтримав необхідність вжити превентивні заходи, зокрема, впровадження заборони на роботу нічних клубів, проведення концертів.

«Але карантин має залишатися адаптивним та необтяжливим для підприємців. Малий і середній бізнес повинен мати можливість правильно організувати роботу в нових умовах», – сказав Володимир Зеленський.

У світі також спостерігається зростання показників захворюваності на COVID-19, тому уряд розробляє регламент заборони на в’їзд в Україну іноземних громадян із країн, що потрапляють у «червону зону» епідемії, строком на 30 днів. Ця заборона не стосуватиметься водіїв транзитного транспорту та представників гуманітарних місій.

На прохання Прем’єр-міністра Ізраїлю ухвалено рішення про суттєве обмеження паломництва хасидів до Умані для святкування Рош га-Шана.

Водночас Володимир Зеленський зазначив, що для громадян сусідньої Білорусі варто передбачити пом’якшені умови в’їзду в Україну.

«Як ми можемо заборонити в’їзд білорусам, особливо з огляду на вкрай напружену внутрішньополітичну ситуацію в них? Думаю, що треба розумно прописати полегшені умови в’їзду білорусів до нас. Це дуже делікатна тема – треба враховувати все», – заявив Президент України.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов доповів Главі держави, що у зв’язку з наближенням сезону респіраторно-вірусних інфекцій МОЗ готується до закупівель протигрипозних вакцин для груп ризику: медиків, працівників поліції, прикордонної служби, галузі освіти – всього 1,5 млн осіб.

Володимир Зеленський додав, що напередодні нового епідемічного сезону також необхідно збільшити кількість ліжок у лікарнях і запустити масову програму вакцинації від грипу.


«Одна з найбільш небезпечних тактик ворога» — «Рейд» знищує російські дрони-ждуни
«Одна з найбільш небезпечних тактик ворога» — «Рейд» знищує російські дрони-ждуни

Оператори 413-го полку Сил безпілотних систем «Рейд» знищують ворожі дрони-ждуни, які несуть величезну загрозу українським захисникам та цивільним.

Донеччина під вогнем окупантів – один загиблий та 8 поранених
Донеччина під вогнем окупантів – один загиблий та 8 поранених

Зранку 16 липня 2026 року російські війська атакували за допомогою FPV-дрону селище Малотаранівка Краматорської МВА.

Президент України та Прем’єр-міністр Великої Британії вшанували загиблих українських воїнів
Президент України та Прем’єр-міністр Великої Британії вшанували загиблих українських воїнів

Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер віддали шану загиблим українським воїнам.

Танкери, газовоз та суховантажі: СБС вполювали іще 11 кораблів тіньового флоту росіян
Танкери, газовоз та суховантажі: СБС вполювали іще 11 кораблів тіньового флоту росіян

У період дії операції СБС «МоЛоЧКа» з 06 по 16 липня уражено 147 суден зі складу тіньового флоту рф.

ВАКАНСІЇ
Olx Оператор-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Стрілець-помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Інженер з ремонту дронів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

WorkUa Начальник їдальні

від 21400 до 23000 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Olx Розвідник розвідувального відділення

від 55000 до 125000 грн

Житомир, Житомирська область

RobotaUa Кулеметник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО