У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…
Ми всі – діти України, незалежно від мови, релігії та національності, й не можна нікому давати шанс посіяти між нами розбрат, наголосив Президент Володимир Зеленський під час виступу на урочистостях з нагоди 29-ї річниці незалежності.
«Я гадаю, кожна мама хоче, щоб її діти не сварилися. То, може, дітям годі змагатися в тому, хто більше та правильніше любить неньку Україну? Вона мріє, щоб ми були єдині та згуртовані. І зробити їй такий подарунок нам точно під силу», – сказав Володимир Зеленський.
«Треба згадати, що, незалежно від мови, релігії та національності, ми – брати й сестри. Ми всі – діти України. І нікому не давати шансу посіяти між нами розбрат. Ні сусідам, ні внутрішнім чужинцям. Тим, що обкрадали нашу маму Україну багато років, бо ніколи не вважали її рідною», – наголосив Глава держави.
Президент із сумом констатував, що нині частина території України окупована. Однак, зазначив він, влада робить усе можливе для повернення цих земель під синьо-жовтий стяг.
«На жаль, сьогодні за нашим сімейним столом бракує Донецька, Луганська і Криму. Та ми робимо все, щоб настав день, і вони повернулися. В країну, яку вони не впізнають. Яку сьогодні ми будуємо разом з вами. Країну, що буде першою у Європі за людським щастям, а не тільки за розміром території. Хоча ні своє щастя, ні свої території ми нікому не віддамо», – заявив Володимир Зеленський.
Він також зазначив, що бачить Україну країною, для якої найвища цінність – життя та здоров’я громадянина, незалежно від його політичних уподобань, за якого держава готова боротися, де б він не був.
«І я зроблю все, щоб кожен громадянин України у будь-якому куточку планети чітко знав: я – українець, а значить, моя держава мене не залишить», – сказав Володимир Зеленський.
Президент переконаний: треба разом будувати таку країну, яка завжди може протистояти будь-яким викликам: агресору, вірусу чи світовій кризі. Країну, куди наші люди захочуть повертатися хорошими дорогами, які зараз будуються.
«Країну, де жваві суперечки будуть лише про те, як назвати ракету, що Україна запускає в космос, та на честь кого назвати збудований корвет», – додав Глава держави.
Володимир Зеленський запросив усіх, хто готовий допомагати будувати таку країну, долучатися до цього процесу.
«Дорогі українці! Створити країну мрії ми можемо тільки разом», – резюмував він.
Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.
Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.
В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.
Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.
За інформацією військових, під час ворожої атаки на територію області залетіло 11 повітряних цілей (БПЛА типу «Шахед», «герань»).
На саміті «Бухарестської дев’ятки» Володимир Зеленський обговорив із лідерами Польщі та Фінляндії підтримку України та нові безпекові проєкти.
Парашутист, укладальник парашутів, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ
Морська Піхота ЗСУ
Оператор БПАК
від 21000 до 121000 грн
Краматорськ
106 окремий батальйон ТрО 109 окремої бригади Тро ЗСУ
У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…