Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…
У Хмельницькому в День Державного Прапора та напередодні Дня Незалежності України вшанували загиблих Героїв Небесної Сотні й полеглих в російсько-українській війні захисників.
Урочистості за участю керівництва Хмельницької ОДА, Хмельницької обласної ради, міського голови, військовослужбовців гарнізону, ветеранів війни на Донбасі, волонтерів та представників патріотичних громадських організацій відбулися на майдані Незалежності біля стели Героїв Небесної Сотні і Героїв російсько-української війни.
Державний прапор України було доручено підняти старшому сержанту Володимирові Мельничуку та старшому солдату запасу Максимові Кравчуку.
Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх полеглих земляків-подолян, які поклали своє життя за волю і незалежність України на Майдані у Києві та у війні на сході.
– Раби теж мають що їсти, де спати, і своє робоче місце, а іноді й кілька срібників за свою роботу. Та ми не раби, а вільна нація, і в цьому велика заслуга загиблих Героїв, які споглядають на нас з небес і оберігають нас, мов янголи. І незалежність України під багатостраждальним, найкрасивішим у світі синьо-жовтим стягом треба виборювати і відстоювати щодня, – підкреслив з-поміж іншого у своєму виступі міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.
Міський голова Олександр Симчишин вручив 16 відзнак «Воля та мужність» достойним землякам, які виявили виняткову волю, мужність та відвагу під час захисту Української держави від російських окупантів. Подарунками і грамотами відзначили також військовослужбовців, волонтерів, учасників бойових дій, працівників різних силових структур і установ.
4 родини учасників війни на Донбасі, які стали інвалідами, отримали від міської влади сертифікати на придбання квартир!
Фото автора, 1, 2 – фото Ольги Саліпи
Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.
Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.
П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».
Бойовий медик
від 20100 до 120000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…