ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Почесними відзнаками та цінними подарунками напередодні Дня Незалежності нагородив захисників заступник Міністра оборони України

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Серпня 2020, 10:19

У військових частинах оперативно-тактичного угруповання «Схід» відбулося урочисте нагородження особового складу присвячене 29-й річниці Незалежності України. Сорок два військовослужбовці, що виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, були відзначені відомчими нагородами. З привітанням до особового складу звернувся заступник Міністра оборони України Ігор Халімон. Він подякував офіцерам, сержантам і солдатам за їхній вагомий внесок у зміцнення боєздатності нашої армії.

— Я з повагою ставлюся до вашої мужності та наполегливості в захисті Батьківщини. Під час російської агресії на Сході країни ви гідно й відповідально виконуєте свій військовий обов’язок щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності України, — підкреслив Ігор Халімон.

Разом з командиром ОТУ «Схід» генерал-майором Андрієм Соколовим він узяв участь у нагороджені найкращих військовослужбовців, які отримали почесні відзнаки Міністра оборони, подяки та цінні подарунки. Після святкового заходу заступник Міністра провів неформальну зустріч із військовослужбовцями, на якій обговорили проблемні питання щодо грошового, речового та житлового забезпечення у ЗС України. Ігор Халімон відповів на гострі запитання військових, а також повідомив, що робить Міністерство для поліпшення умов проходження служби в ЗС України.

8
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram